Kapat
Turkcell Kampanyalar 25.161 3

Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyası

Turkcell, interneti bolca kullanan abonelerine yönelik oldukça ilgi çekici kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından birisi olan interneti bolca dağıtan operatör, abonelerine özel oldukça sevindirici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında 50 GB internet 50 TL’ye alınabilecek. Bu yazımızda Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, bolca internet dağıttığı kampanyalarına her gün bir yenisini ekliyor. Abonelerine sürekli bedava internet paketi dağıtan Turkcell, bazen de uygun fiyatlarla yüksek miktarda internet paketleri satın almalarını sağlıyor.

TURKCELL 50 GB İNTERNET 50 TL KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyası, Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 50 GB internet sadece 50 TL karşılığında abonelere sunulur. Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell aboneleri, Dijital Operatör uygulaması ya da Turkcell resmi internet sitesi üzerinden 50 TL karşılığında “Kaçmaz 50 Paketi” satın alabilir.

Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyası, Zengin içerikli kampanyalar kapsamında bireysel Turkcell abonelerine sunulmaktadır. Kampanyadan kazanılacak olan 50 GB internet bir ay süre ile abonelerin kullanımına sunulur.

TURKCELL 50 GB İNTERNET 50 TL KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyasından faydalanmak için abonelerin öncelikle Dijital operatör ya da internet sitesi üzerinden hazırlanmış kaçmaz 50 paketini satın alması gerekmektedir. 50 TL karşılığında alınan bu paket kapsamında abonelere bir ay kullanabilecekleri 50 GB internet tanımlanır.

Kampanyaya katılan Turkcell aboneleri, SMS ile bilgilendirmenin ardından hatlarına tanımlanan 50 GB interneti kullanmaya başlayabilir. Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyasından tüm ön ödemeli ve faturalı Turkcell abonelerinin yararlanma hakkı bulunmaktadır.

TURKCELL 50 GB İNTERNET NASIL ALINIR?

Turkcell 50 GB internet almak isteyen aboneler, Dijital Operatör uygulamasına girdikten sonra uygulama içinde yer alan tarife ve paketler bölümünden “Kaçmaz 50 Paketi” ni bulmak zorundadır. Paketin 50 TL karşılığında satın alınmasının ardından SMS ile kullanın bilgisi verilir. Bu bilgiyle birlikte aboneler 50 GB interneti kullanmaya başlayabilirler.

Kampanya kapsamında 50 TL’ye 50 GB internet satın alan faturalı Turkcell aboneleri, bir sonraki faturada paketin ödemesini yaparlar. Faturasız hat kullanan Turkcell aboneleri ise hatlarında bulunan bakiyeden düşülerek ödemeyi gerçekleştirirler.

TURKCELL 50 GB İNTERNET 50 TL KAMPANYASINDAN KAZANILAN HAKLAR NASIL KULLANILIR?

Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyasından kazanılan haklar nasıl kullanılır sorusuna şöyle cevap verilebilir; Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyasından alınan 50 GB internetin 25 GB’lık kısmı istenildiği şekilde kullanılabilir. Kalan 25 GB’lık kısım ise sadece belirlenmiş uygulamalar üzerinde kullanılabilir. 25 GB’ın kullanılacağı uygulamalar şunlardır;

 • BİP
 • Fizy
 • Lifebox
 • TV+
 • Dergilik

TURKCELL 50 GB İNTERNET 50 TL KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyası tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmıştır.
 • Kampanya kapsamında Dijital operatör uygulaması üzerinden 50 TL karşılığında 50 GB internet satın alınabilir.
 • 50 GB internetin kullanım süresi 1 ay olarak belirlenmiştir. Kullanım süresinin dolmasıyla birlikte abone kullandığı tarife üzerinden ücretlendirilir.
 • Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyası kapsamında alınacak 50 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 50 GB internet hakkı üçüncü kişilere devredilemez.
 • 50 GB internetin 25 GB’lık bölümü sadece uygulamalarda geçerlidir.
 • Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyasından yararlanmak için abonelerin 4,5G hizmetinden yararlanıyor olmaları gerekmektedir.
 • Turkcell, Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik, kampanya iptali ya da dondurma işlemini yapma hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell 50 GB İnternet 50 TL Kampanyası” üzerine 3 yorum

 1. Ahmet oklu dedi ki:

  95 liraya 60 GB internet 1000 dakika görüşme WhatsApp sınırsız tarifesine hat taşımak istiyorum telefon numaram

 2. Ahmet dedi ki:

  Çok güzel bir uygulama

 3. İbrahim dedi ki:

  Bu 50 GB 50 TL’ye nasıl alınır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir