Kapat
Turkcell Kampanyalar 8.834 1

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet

Turkcell, abonelerine hem eğlenceli vakit geçirebileceği hem de bedava internet kazanabilecekleri yeni bir internet hediye kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında Turkcell abonelerine 6 hafta boyunca toplamda 25 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, internet hediye ettiği kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Abonelerine sürekli internet hediye kampanyaları düzenleyen operatör, bu seferki kampanyasında 25 GB internet hediye edeceğini açıkladı.

TURKCELL 6 HAFTA BOYUNCA TOPLAM 25 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak ve bedava internet kazanmak isteyen abonelerin BİP uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalına girmesi ve kampanyaya katılması gerekmektedir.

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında kanala girerek üye olan ve kendisine verilen görevleri yerine getiren abonelere her görevde farklı tutarda internet hediyesi olmak üzere toplamda 25 GB internet hediye edilecektir.

TURKCELL 6 HAFTA BOYUNCA TOPLAM 25 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle cep telefonlarına BİP uygulamasını indirmesi gerekmektedir. BİP uygulamasına girerek #senyapdiye kanalına üye olan aboneler, kendilerine verilen görevleri yerine getirmek zorundadır.

#Senyapdiye kanalına giren ve her hafta verilen görevleri yerine getiren Turkcell aboneleri bedava internet hediyelerini kazanacaklardır. Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından her hafta farklı tutarda internet hediye edilmektedir. Toplamda internet hediyesi 25 GB olmaktadır.

TURKCELL 6 HAFTA BOYUNCA TOPLAM 25 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NE KADAR HEDİYE VERECEK?

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından verilecek hediyeler şu şekilde sıralanır;

 • 1. Hafta:  Fizy’den 25 şarkı dinleyene: 3GB
 • 2. Hafta:  TV+ uygulaması üzerinden 25 dakika TV izleyene: 3GB
 • 3. Hafta:  Dergilik’ten 25 yayın indirene: 3GB
 • 4. Hafta:  Yaani uygulamasından 25 tane arama yapana: 3GB
 • 5. Hafta:  Lifebox uygulamasına telefon rehberini yedekleyene: 3GB
 • ​6. Hafta: Paycell ile tek seferde 25 veya üzeri alışveriş yapana: 10 GB

TURKCELL 6 HAFTA BOYUNCA TOPLAM 25 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak için BİP uygulamasını indirmek gerekir.
 • Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında BİP uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalına üye olmak gerekmektedir.
 • Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasına katılarak verilen görevleri yerine getiren abonelere toplamda 25 GB internet hediye edilmektedir.
 • Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından verilen 25 GB internetin her kısmı farklı bir uygulama üzerinden sunulmaktadır.
 • Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 25 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 25 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet” üzerine 1 yorum

 1. hasannurayyilmazer dedi ki:

  Nasıl olucak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir