Kapat
Turkcell Kampanyalar 2.059 0

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazanmak

Turkcell akıllı tarifeleri ile de kazandırmaya devam ediyor. Abonelerin seçimlerini göz önünde bulundurarak aşım sıkıntısı yaşatmayan akıllı tarifelerden kullanan Turkcell aboneleri, 5 GB bedava internet kazanma şansına sahip oluyor. Bu yazımızda Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, her tarifesi ile ilgi toplamayı başarıyor. Ancak özellikle akıllı tarifeleri abonelerden yoğun ilgi görüyor. Turkcell akıllı tarifelerde tarife aşım derdi bulunmuyor. Aboneler, kullandıkları tarifede bulunan haklarının bitmesine yakın bilgilendiriliyor ve kullanım hakkı bittiğinde otomatik olarak tarife durduruluyor.

TURKCELL AKILLI 5 GB TARİFESİ İLE HEDİYE İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyası, Turkcell akıllı tarife kullanan abonelere özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell Akıllı 5 GB tarifesi kullanan aboneler bedava internet kazanma şansına sahip olur.

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyasına dahil olan Turkcell aboneleri, kullanacakları Akıllı 5 GB tarifesi için 1 GB bedava internet kazanırlar. Bedava internet hakkından yararlanmak için abonelerin tarifeye geçiş yapmış olması yeterlidir.

TURKCELL AKILLI 5 GB TARİFESİ İLE HEDİYE İNTERNET KAZAN NASIL YAPILIR?

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan hakkından faydalanmak için abonelerin Akıllı 5 GB tarifesine geçiş yapması gerekir. Turkcell Akıllı 5 GB tarife içeriği şu şekildedir;

 • 5 GB internet
 • Her yöne 750 dakika konuşma
 • Her yöne 1000 SMS
 • Turkcell Akıllı 5 GB tarife ücreti: 47 TL

Turkcell Akılı 5 GB tarifesine geçen Turkcell aboneleri, 5 GB’a ek olarak 1 GB bedava internet kazanma şansına sahip olurlar. Kampanya kapsamında verilen 1 GB internet paketi sayesinde kota aşımı durumunda sonlandırılan internet hakkının yerine aboneler internetsiz kalmamış olurlar.

TURKCELL AKILLI 5 GB TARİFESİ İLE HEDİYE İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyası, sadece Turkcell Akıllı 5 GB tarifesini kullanan abonelere yönelik hazırlanmıştır.
 • Kampanya kapsamında akıllı tarifeye geçen aboneler 1 GB bedava internet hakkı kazanırlar.
 • Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internet, tarife aşım durumunda devreye girerek abonelerin internetsiz kalmamasını sağlar.
 • Kampanyadan kazanılan internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Abonenin numara taşıma ya da hat iptali durumunda kampanyadan kazanılan haklar otomatik olarak sonlandırılır.

 • Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Akıllı 5 GB tarifesine geçişin ardından 1 GB bedava internet otomatik olarak hatta yüklenir.
 • Turkcell, Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir