Kapat
Turkcell Kampanyalar 650 0

Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan!

Turkcell, Galatasaray taraftarı aboneleri için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Turkcell Aslan paketini satın alan tüm abonelere 4 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyasının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, abonelerinin tuttuğu takımlar üzerinden kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda son kampanya Galatasaray taraftarlarına yönelik olarak hazırlandı. Kampanyaya katılacak olan aboneler, Turkcell Aslan Paketini satın alarak 4 GB internetin sahibi olabilecekler.

TURKCELL ASLAN PAKETİ AL 4 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası, tüm Galatasaray taraftarı Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell Aslan Paketi’ ni satın alan abonelere sosyal medyada geçerli 3 GB internetin yanı sıra Galatasaray’ ın resmi maçlarda aldığı her galibiyet için 1 GB internet hediye edilecektir.

Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyasına katılan aboneler, aylık 12,24 TL ödeyecekleri Turkcell Aslan Paketi sayesinde 3 GB internet kazanarak tüm sosyal medya hesaplarını doya doya kullanma şansına sahip olurken, takımlarının her galibiyeti için de günlük kullanabilecekleri 1 GB internet ile birlikte toplamda 4 GB internet hediyesi kazanacaktır.

TURKCELL ASLAN PAKETİ AL 4 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyasına katılmak isteyen Turkcell aboneleri, cep telefonlarının mesaj bölümünden GS12 yazıp 2200’a SMS göndererek kampanyaya kayıt işlemini tamamlayabilirler.

Kampanyaya SMS ile kayıt yaptıran Turkcell aboneleri, Turkcell Aslan paketinin tüm özelliklerini kullanmanın yanı sıra 4 GB internetin de sahibi olurlar. Turkcell aslan Paketi kapsamında abonelere Galatasaray ‘ın her galibiyeti karşılığında 1 günlük 1 GB internet hediyesi de verilecektir.

TURKCELL ASLAN PAKETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Turkcell Aslan Paketi özellikleri şu şekilde sıralanır;

 • VIP ve Standart Maç Biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında)
 • Stadyumda yer alan Aile (Çocuk) Tribününde maç izleme hakkı
 • İmzalı forma ve top
 • Antrenman ziyareti
 • Yurt dışı maçlarına takım uçağıyla gitme ve maç bileti
 • GS Store’lar ve online mağazada indirim
 • Galatasaray Müze bileti
 • Basketbol ve Voleybol biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında)

TURKCELL ASLAN PAKETİ AL 4 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası, tüm Galatasaray taraftarı Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası kapsamında Turkcell Aslan Paketini satın alan abonelere 4 GB internet hediye edilecektir.
 • Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyasından verilen 4 GB internetin 3 GB’ lık kısmı sosyal medya hesaplarında kullanılırken 1 GB’ lık kısmı ise Galatasaray ‘ın galibiyet aldığı maçlar karşılığında verilmektedir.
 • Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyasından verilecek 4 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 4 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası kapsamında Turkcell Aslan Paketi satın alan aboneler, aylık 12,24 TL ücret ödemek zorunda kalırlar.
 • Turkcell, Turkcell Aslan Paketi Al 4 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir