Kapat
Turkcell Kampanyalar 822 0

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet!

Turkcell, yeni abonelerini oldukça mutlu edecek bir kampanya hazırladı. Turkcell Aynen 12 GB tarifesi sayesinde yeni Turkcell aboneleri artık hem bol bol internet içeren bir tarife kullanacak hem de 4 GB internet hediyesine sahip olacak. Bu yazımızda Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, var olan aboneleri kadar yeni gelecek aboneleri için de birbirinden avantajlı tarifeler hazırlamaya devam ediyor. Turkcell ‘in son hazırladığı tarife Turkcell Aynen 12 GB tarifesi oldu. Yeni Turkcell aboneleri, Aynen 12 GB tarifesi ile oldukça fazla hakka sahip olacak.

TURKCELL AYNEN 12 GB TARİFESİ İLE AYLIK 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası, numara taşıyarak ya da yeni hat alarak Turkcell abonesi olmuş tüm yeni aboneler için hazırlanmış bir kampanyadır. Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyasından aylık ya da yıllık olarak yararlanmak mümkündür.

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanan aboneler, tarife içeriğinde 12 GB internet ile birlikte tarifeye geçiş yaptıkları için hediye 4 GB internetin daha sahibi olurlar.

TURKCELL AYNEN 12 GB TARİFESİ İLE AYLIK 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle numara taşıma ya da yeni hat alarak Turkcell abonesi olması gerekmektedir. Faturalı hat sahipleri için hazırlanan bu kampanyada aylık 12 GB internet ve 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS sadece 60 TL ücretle satın alınabilir.

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası aylık ve yıllık abonelik şeklinde sunulmaktadır. Aylık aboneliklerde var olan 12 GB internet + 1000 dakika konuşma 4 1000 SMS ve diğer birçok avantajlı haklara aylık 80 TL ücretle sahip olmak mümkündür. Yıllık taahhütlü aboneler ise aynı haklara aylık 60 TL ödeyerek sahip olabilirler.

TURKCELL AYNEN 12 GB TARİFESİ İLE AYLIK 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm yeni gelen Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmıştır.
  • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyasından aylık ya da taahhütlü olarak yıllık şeklinde faydalanmak mümkündür.
  • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyasından yıllık yararlanmak isteyen abonelerin taahhüt başlatmak için cep telefonlarının mesaj bölümünden AYNEN12 yazıp 2200’a SMS göndermesi gerekir.
  • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyasına yıllık abonelik ile katılan ve bir üst pakete geçen ya da abonelik süresini uzatan Turkcell abonelerine ilk aya özel 20 GB internet hediye edilmektedir.
  • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında 12 GB tarife internetine ek olarak tüm abonelere 4 GB internet daha hediye edilmektedir.
  • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyasından verilen haklar yurt dışında da geçerlidir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir