Kapat
Turkcell Kampanyalar 1.129 0

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, hazırladığı yeni kampanya ile tüm bireysel Platinum müşterilerine farklı bir hizmet sunmaya başladı. Türkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası sayesinde artık Platinum aboneleri, sahip oldukları her yöne dakikalarını istedikleri zaman internete dönüştürebilecek. Bu yazımızda Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, aboneleri için sürekli farklı özelliklerde kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Turkcell’ den gelen son kampanya Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası oldu. Hazırlanan bu yeni kampanya sayesinde Platinum üyeleri hiçbir zaman internetsiz kalmayacak.

TURKCELL BANA GÖRE BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası, tüm Turkcell Platinum abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell Platinum aboneleri, sahip oldukları paketteki her yöne konuşma hakkını istedikleri zaman internete dönüştürebilir.

Tamamen ücretsiz olarak katılım sağlanabilen Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası sayesinde çok fazla konuşma yapmayan ancak çok sık internet kullanan abonelerin dakikalarını GB’ a dönüştürmesi mümkün olacaktır.

TURKCELL BANA GÖRE BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için öncelikle abonelerin Turkcell Platinum abonesi olması gerekir. Turkcell Platinum aboneleri, Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası üzerinden sahip oldukları her 500 dakikayı 1 GB internete dönüştürme hakkına sahip olurlar.

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası üzerinden dakikasını GB’a dönüştüren Turkcell Platinum aboneleri, sahip oldukları 1 GB interneti ilk fatura kesim tarihine kadar kullanabilirler. Turkcell aboneleri, Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyasından her fatura döneminde sadece bir kere yararlanma hakkına sahiptir.

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyasına nasıl katılırım sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell Platinum aboneleri, kampanyadan yararlanmak için cep telefonlarının mesaj bölümünden DONUSTUR 500DK yazarak 2200’a SMS göndermelidir. SMS gönderiminin ardından abonenin sahip olduğu 500 dakika alınarak yerine 1 GB internet tanımlanacaktır.

TURKCELL BANA GÖRE BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası, tüm Turkcell Platinum aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Platinum aboneleri sahip oldukları her yöne 500 dakikalarını istedikleri zaman 1 GB’ a çevirerek kullanabilirler.
  • Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası kapsamında sahip olunan 1 GB internet ilk fatura kesimine kadar geçerlidir.
  • Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyasından her ay sadece bir kere faydalanmak mümkündür.
  • Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

  • Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan internet hakkının üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası iptal edilemez. Her ay abonenin talebi doğrultusunda kullanılabilir.
  • Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyasından sahip oldukları her yöne dakika tutarı 500 altında olan abonelerin faydalanması mümkün değildir.
  • Turkcell, Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir