Kapat
Turkcell Kampanyalar 923 0

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell, internet hediyeleri ile olduğu kadar dakika hediyeleri ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle çok konuşmayı seven abonelerini düşünen Turkcell, hazırladığı kampanyalar ile milyonlarda dakika hediye ediyor. Bu yazımızda Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

Turkcell, faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına yönelik olarak milyonlarca bedava dakika dağıtıyor. Kampanyaları ile dakika hediye eden Turkcell, bu sayede abonelerinin doya doya konuşmasına da izin veriyor. Turkcell bedava dakika paketleri, abonelerin oldukça fazla ilgisini çekiyor.

TURKCELL BEDAVA DAKİKA NASIL YAPILIR?

Turkcell, hazırladığı birçok kampanyanın içerisinde bedava dakika hediye eder. Bu hediyelerden yararlanmak için kampanya bilgilerini takip etmek ve gerekli adımları izlemek yeterlidir. Kampanyalara katılan Turkcell aboneleri, milyonlarca bedava dakika paketlerinden birisini kazanarak sevdikleri ile doya doya konuşma şansına sahip olabilir.

turkcell-bedava-dakika-kampanyalari

Turkcell bedava dakika kazanmak için öncelikle operatörün hazırlamış olduğu kampanyaları takip etmek gerekir. Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür;

  • Turkcell hesabım ile bedava dakika kazan kampanyası
  • Turkcell gurbet avantaj ile 1000 dakika kampanyası
  • Turkcell her yöne bedava dakika kampanyası
  • Turkcell hafta sonu Turkcell’ lilere sınırsız dakika kampanyası
  • Turkcell BİP her yöne 500 dakika kampanyası
  • Turkcell Salla Kazan ile bedava dakika kazan kampanyası

TURKCELL HESABIM İLE BEDAVA DAKİKA KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Hesabım ile bedava dakika kazan kampanyası, Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kullanılabilen bir kampanyadır. Turkcell Hesabım (Turkcell Dijital Operatör) uygulamasına giriş yapan aboneler, sol üst kısımda bulunan üç yatay çizginin olduğu menüye dokunmalıdır. Bu menüde yer alan Salla Kazan uygulaması üzerinden her Cuma bedava dakika kazanmak mümkündür.

TURKCELL GURBET AVANTAJ İLE 1000 DAKİKA KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Gurbet Avantaj ile 1000 Dakika kampanyası, Turkcell Gurbet tarifesi kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Gurbet tarifesini kullanan ve hattına en az 20 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan abonelere 30 gün boyunca yurt dışında geçerli 1000 dakika bedava konuşma paketi hediye edilir.

Turkcell Gurbet tarifesi kampanyasından kazanılan 1000 dakika konuşma hakkı sadece yurt dışı kullanımlarda geçerlidir. Kampanyadan kazanılan dakikaların başka bir kişiye devredilmesi mümkün değildir.

TURKCELL HER YÖNE BEDAVA DAKİKA KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell her yöne bedava dakika kampanyası, Turkcell BİP Messenger kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için öncelikle abonelerin uygulama mağazası üzerinden cep telefonlarına BİP Messenger Uygulamasını yüklemesi gerekir. uygulamanın yüklenmesi ve kullanılmaya başlaması ile bedava dakika hediyeleri de gelmeye başlar.

Turkcell BİP Messenger, özellikle özel günlerde kullanıcılarına bedava konuşma paketleri hediye etmektedir. Bunun yanı sıra tüm Messenger kullanıcılarına 100 dakika bedava konuşma hakkı da sunulur.

TURKCELL HAFTA SONU TURKCELL’ LİLERLE SINIRSIZ DAKİKA KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Hafta sonu Turkcell’ lilerle sınırsız dakika kampanyası, Turkcell faturasız hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell bireysel hazır kart abonelerinin her 35 TL ve üzeri TL yüklemelerinde geçerli 30 gün boyunca kullanılabilecek bedava dakika paketi tanımlanır.

Turkcell aboneleri, 35 TL ve üzeri yüklemeleri karşılığında 1 aylık süre boyunca her Cumartesi – Pazar günleri diğer Turkcell aboneleri ile bedava istedikleri kadar konuşabilirler. Kampanyadan aboneye gelecek olan bilgilendirme SMS’ i sonrasında yararlanmaya başlanır.

TURKCELL BİP’TEN HER YÖNE 500 DAKİKA KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell BİP’ ten her yöne 500 dakika kampanyası, Turkcell BİP uygulaması kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin öncelikle Turkcell BİP uygulamasını mağaza üzerinden cep telefonuna indirmesi gerekir.

Turkcell BİP uygulamasının indirilmesi sonrasında uygulama içerisinde yer alan Sarı Kutu kanalı üzerinden 500 dakika bedava konuşma hediyesi alınabilir. Bedava dakika sadece Sarı kutu üyelerine özel verilmektedir.

TURKCELL SALLA KAZAN İLE BEDAVA DAKİKA KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Salla Kazan ile bedava dakika kazan kampanyası, Turkcell Salla Kazan uygulamasını kullanan tüm aboneler için geçerli bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için öncelikle abonelerin Dijital Operatör uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekir. Uygulamaya giriş yapılmasının ardından ana ekranda yer alan Salla Kazan bölümünden her Cuma telefonu sallayarak milyonlarca bedava dakika hediyesinden birisi kazanılabilir.

Turkcell Salla Kazan bedava dakika kampanyası, her Cuma günü tekrar kullanılabilir. Abonelerin telefonlarını sallayarak kazandıkları dakika paketleri bir sonraki Cuma gününe kadar geçerli olacaktır.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir