Kapat
Turkcell Kampanyalar 1.355 0

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Var mı 2020

Turkcell, her yıl olduğu gibi 2020 yılı boyunca da birbirinden avantajlı kampanyalar hazırlayarak bu kampanyalar üzerinden bedava internet vermeye devam ediyor. Turkcell ’in hemen her kampanyası ile bedava internet kazanmak mümkün. Bu yazımızda Turkcell Bedava İnternet Hilesi Var mı 2020 sorusuna cevap vereceğiz.

Turkcell faturalı ve faturasız hat sahibi kullanıcılarına özel sürekli yeni kampanyalar hazırlıyor. Hazırladığı kampanyalar ile birbirinden kullanışlı haklar veren Turkcell,  aynı zamanda abonelerine bedava internet paketleri de hediye ediyor.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET HİLESİ VAR MI 2020?

Turkcell, devam ettirdiği kampanyalardan birçoğu ile internet hediyesi dağıtmaya devam ediyor. Turkcell abonelerinin bedava internet almak için hile yapmasına gerek bırakmayan bu kampanya ve uygulamalar sayesinde milyonlarca bedava GB kazanmak mümkün oluyor.

Turkcell internet hediyesi veren kampanyaları şu şekilde sıralanıyor;

  • Turkcell BİP 1 GB İnternet Kampanyası
  • Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası
  • Turkcell 4,5 G’ Ye Özel 10 GB İnternet Kampanyası
  • Turkcell Ramazan 20 GB Kampanyası
  • Turkcell GNÇ 1 GB İnternet Kampanyası
  • Turkcell GNÇ Full 10 GB’a 1 GB İnternet Hediye Kampanyası
  • Turkcell Yükle Kazan 1 GB Kampanyası
  • Turkcell Toplantıdayım Uygulaması 1 GB Kampanyası
  • Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası

TURKCELL BİP 1 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell BİP 1 GB internet kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.  Kampanyadan yararlanarak hediye internet kazanmak isteyen aboneler, SMS ile başvuruda bulunmak zorundadır. Cep telefonundan ARTI 1 GB BIP yazarak 2222’ye SMs gönderen abonelere, Turkcell BİP’ te geçerli 1 GB internet hediye edilmektedir.

TURKCELL SALLA KAZAN BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Salla Kazan bedava internet kampanyası, Turkcell abonelerine Dijital Operatör üzerinden sunulan bir kampanyadır. Kampanya kapsamında uygulama mağazasına girerek Dijital Operatör uygulamasını indiren Turkcell aboneleri, uygulama içerisinde yer alan Salla Kazan üzerinden milyonlarca bedava internet paketinden birisini kazanma şansına sahip olurlar. Her hafta Cuma günü cep telefonunu sallayan Turkcell aboneleri, bu uygulama üzerinden 10 GB’a kadar internet kazanma şansı bulacaktır.

TURKCELL 4,5 G’YE ÖZEL 10 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell 4,5 G’ye özel 10 GB internet kampanyası, 4,5 G uyumlu Sim kart kullanan abonelere yönelik hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında faturasız hat sahibi Turkcell abonelerinin 4,5 G destekli sim karta geçmeleri karşılığında 10 GB internet kazanma şansları bulunur. 4,5 G uyumlu sime geçen abonelere verilen internet hediyesinin süresi 1 ay olarak belirlenmiştir.

TURKCELL RAMAZAN 20 GB KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Ramazan 20 GB kampanyası, Ramazan ayına sayılı günler kala, Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Ramazan Ayı boyunca BİP uygulaması üzerinden 20 arkadaşına mesaj gönderen tüm Turkcell abonelerine 20 GB internet hediye edilecektir. 20 GB internet, Ramazan ayı boyunca özellikle sahurda rahatlıkla kullanılabilecektir.

TURKCELL GNÇ 1 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell GNÇ 1 GB internet kampanyası, Turkcell’ in genç abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell GNÇ abonesi olan herkese akşam 10’ dan sabah 6’ ya kadar kullanabilecekleri 1 GB internet hediye edilir. Kampanyadan sadece faturalı Turkcell GBÇ aboneleri faydalanabilir.

TURKCELL GNÇ FULL 10 GB’A 1 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell GNÇ Full 10 GB’ a 1 GB internet hediye kampanyası, Turkcell genç abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında GNÇ Full tarifesini kullanan aboneler, hatlarına yükledikleri 30 TL ve üzeri her yükleme karşılığında 1 GB internet kazanırlar. Turkcell GNÇ Full tarifesinde 5 GB’ ı gündüz, 5 GB’ı gece kullanılabilecek olan toplamda 10 GB internet bulunur. Bu kampanya sayesinde 10 GB’a 1 GB internet hediye kazanılmış olacaktır.

TURKCELL YÜKLE KAZAN 1 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Yükle kazan 1 GB internet kampanyası, faturasız hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 30 TL ve üzerinde yükleme yapan tüm abonelere 1 GB internet hediye edilir. Kampanyadan kazanılan 1 GB internet 1 ay boyunca kullanılabilir.

TURKCELL TOPLANTIDAYIM UYGULAMASI 1 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması 1 GB internet kampanyası,  tüm aboneler için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell Toplantıdayım uygulamasını cep telefonuna indiren tüm abonelere 1 hafta geçerli 1 GB internet hediye edilir. Ücretli bir uygulama olan Turkcell Toplantıdayım Uygulaması, 3 TL olarak ücretlendirilmiştir.

TURKCELL KİM 1 GB İSTER KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell kim 1 GB ister kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell BİP üzerinden Kim 1 GB ister yarışmasına katılan aboneler,  kendilerine yöneltilen 15 soruya doğru cevap vermelerine karşılık 1 GB internet kazanabilirler. Kim 1 GB ister yarışması 5 soruluk 3 etaptan oluşmaktadır. Yarışmadan internet hediyesi kazanmak için tüm aşamalarda başarılı olmak gerekir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir