Kapat
Turkcell Kampanyalar 28.360 4

Turkcell BİP Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet

Turkcell, sadece kampanyaları ile değil eğlenceli yarışmaları ile de abonelerine milyonlarca bedava internet hediyesi dağıtır. Turkcell BİP Kazan Kazan sayesinde aboneler hem eğlenip hem de 500 MB bedava internet kazanma şansına sahip olacaktır. Bu yazımızda Turkcell BİP Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

TURKCELL BİP KAZAN KAZAN NEDİR?

Turkcell BİP Kazan Kazan, Youtube ve BİP dünyasını bir araya getiren ve bolca internet hediye eden ödüllü bir yarılma programıdır. Youtuberları yakından ilgilendiren bu uygulama hem eğlenceli vakit geçirmesi sağlamak hem de internet kazanmak için hazırlanmıştır. Youtuberlar, çektikleri eğlenceli videolar ile yarışmaya katılarak her katılım başına 250 MB hediye internet kazanma şansını sunmaktadır.

Turkcell BİP Kazan Kazan yarışması kapsamında gelen sorulara doğru cevap veren aboneler, 250 MB interneti ikiye katlayarak 500 MB bedava internet kazanabilirler.

TURKCELL BİP KAZAN KAZAN İLE GÜNLÜK 500 MB BEDAVA İNTERNET NASIL KAZANILIR?

Turkcell Bip Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet kazanmak için öncelikle BİP uygulamasını yüklemek gerekir. Turkcell Bip Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet nasıl kazanırım sorusunun cevabı şu şekildedir;

 • Birinci Adım

Google Play Store ya da APP Store girilir.

 • İkinci Adım

Uygumala mağazasından Turkcell BİP uygulaması bulunur ve cep telefonuna indirilir.

 • Üçüncü Adım

İndirilen uygulamaya giriş yapıldıktan sonra “Keşfet” bölümünden Kazan Kazan kanalı bulunur.

 • Dördüncü Adım

Kazan Kazan kanalını takip eden aboneler, Turkcell Bip Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet kazanma hakkına sahip olur.

 • Beşinci Adım

Kanalı takibe alan aboneler, yarışmaya katılarak her doğru bildikleri doğru için bedava internet kazanma hakkına sahip olurlar.

 • Altıncı Adım

Kazan Kazan kanalı üzerinden yarışmaya katılan abonelere 250 MB internet hediye edilir. Yarışmaya katılan abonelerin her bildikleri soruda bedava internet ikiye katlanarak 500 MB olur.

 • Yedinci Adım

Turkcell BİP Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet kapsamında kazanılan 500 MB internet bir günlüktür. Bedava internet abonenin hattına tanımlandıktan sonra 24 saat içerisinde kullanılmalıdır.

TURKCELL BİP KAZAN KAZAN İLE GÜNLÜK 500 MB BEDAVA İNTERNET DEYATLARI NELERDİR?

Turkcell BİP Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Bip Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet kampanyası abonelik gerektirmez.
 • Kampanya kapsamında Kazan kazan kanalını takip etmek tamamen ücretsizdir.
 • Turkcell Bip Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet kazanmak için yarışmaya her ay bir kere katılım hakkı bulunur.
 • Kazan kazan yarışmasına katılım için abonelerin 4 TL ücret ödemesi gerekir.
 • Turkcell Bip Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet kapsamında kazanılmış olan bedava internet paketi, abonenin hattına en geç 24 saat içerisinde otomatik olarak yüklenir.
 • Turkcell Bip Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet kampanyasından akıllı telefonuna BİP uygulamasını indirmiş olan tüm Turkcell aboneleri yararlanabilirler.
 • Kazan Kazan kanalını takip eden tüm abonelerin yarışmaya katılma hakkı bulunur. Yarışma için abone sınırlandırması bulunmamaktadır.
 • Turkcell Bip Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet kampanyası sadece Turkcell aboneleri için hazırlanmıştır. Başka operatör abonelerinin kampanyadan yararlanma hakkı bulunmamaktadır.
 • Turkcell Bip Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet kampanyası abonelik gerektiren bir kampanya olmadığı için abonelik iptali gibi bir durum söz konusu değildir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell BİP Kazan Kazan İle Günlük 500 MB Bedava İnternet” üzerine 4 yorum

 1. Google Amca dedi ki:

  Çok teşekkür ederiz. 5gb kazandım sayenizde

 2. Nurgul dedi ki:

  Ben Fransa’da yım

 3. engin dedi ki:

  teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir