Kapat
Turkcell Kampanyalar 1.207 0

Turkcell Biz ile Ekibini Kur Hemen Kazanmaya Başla!

Turkcell, abonelerini diğer Turkcell abonesi sevdikleri ile buluşturacak oldukça keyifli bir kampanya hazırladı. Turkcell Biz Kampanyası kapsamında ailesi ya da arkadaşları ile ekip kuran aboneler kendi aralarında internet ve dakika paylaşımı yaparken aynı zamanda her ay 2 GB bedava internet kazanacak. Bu yazımızda Turkcell Biz ile Ekibini Kur Hemen Kazanmaya Başla! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, klasik hediye kampanyalarının yanı sıra abonelerini şaşırtacak ilginç tarifeleri de sunmaya devam ediyor. Turkcell’ den abonelerine gelen son kampanya Turkcell Biz Kampanyası oldu. Kampanyaya katılan aboneler grup içinde paylaşım yapma hakkına sahip olacak.

TURKCELL BİZ NEDİR?

Turkcell Biz, Turkcell abonelerinin Turkcell abonesi olan ailesi ya da arkadaşları ile en az 2 en fazla 5 kişiden oluşan ekip kurması üzerine hazırlanmış bir kampanyadır. Ekibini kuran Turkcell aboneleri, ekip içerisinde yer alan diğer aboneler ile internet ve dakika paylaşımında bulunabilirler.

Turkcell Biz kampanyasına katılmış olan 25 yaş altı gençlere ek olarak her ay 2 GB ücretsiz internet hakkı da verilmektedir. 65 yaş üstü abonelere ise akıllı fatura paketi ücretsiz olarak tanımlanmaktadır. Turkcell’ e davet edilen her abone üzerinden ise faturada 12 ay boyunca %10 indirim hakkı kazanılacaktır.

TURKCELL BİZ KULLANMA ŞARTLARI NELERDİR?

Turkcell Biz kullanma şartları çok detaylı değildir. Turkcell biz ekibine katılmak için öncelikle tüm katılımcıların faturalı hat sahibi olması gerekir. Faturalı hattı olan Turkcell aboneleri, herhangi bir ücret ödemeden, paket veya tarife değişikliği yapmadan bu kampanyadan yararlanmaya başlayabilirler.

TURKCELL BİZ EKİBİ NASIL KURULUR?

Turkcell Biz ekibi nasıl kurulur sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell Biz ekibi kurmak isteyen abonelerin Turkcell mağazaları, Turkcell internet sitesi ya da Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden ekibini oluşturması mümkündür. Turkcell Biz ekibi oluşturmak için izlenmesi gereken yol şu şekildedir;

 • Birinci Adım

Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapılır.

 • İkinci Adım

Turkcell Biz linkine tıklanır.

 • Üçüncü Adım

Açılan sayfada yer alan “Ekip Oluştur” linkine tıklanır.

 • Dördüncü Adım

Ekibe dahil edilmek istenen kişilerin numarası girilir ve kişiye “Davet Gönder” tuşuna basılır.

 • Beşinci Adım

Karşı taraf davet mesajına onay verdiği anda ekibe dahil olacaktır.

 • Altıncı Adım

Turkcell Biz ekibine katılmış olan kişiler ekip içerisinde ücretsiz olarak konuşabilirler. Ücretsiz konuşma hakkının yanı sıra ekip üyelerine her ay 1 GB ücretsiz internet de verilecektir.

TURKCELL BİZ ÜCRETSİZ PAYLAŞIM NASIL YAPILIR?

Turkcell Biz kampanyasına katılarak ekip oluşturan aboneler, ekip üyeleri ile aralarında internet ve dakika paylaşımında bulunabilirler. Turkcell Biz ekibinde bulunan bir abone, bir fatura döneminde en fazla 2 GB interneti diğer ekip üyeleri ile paylaşabilirler.

TURKCELL BİZ KAMPANYA AVANTAJLARI NELERDİR?

Turkcell Biz kampanyası birçok avantajı da berberinde getirmektedir. Turkcell Biz kampanyasına dahil olan aboneler, birçok indirim ve ücretsiz haktan yararlanma fırsatına da sahip olurlar. Turkcell Biz kampanya avantajları şu şekilde sıralanır;

 • 25 yaş altı Turkcell abonelerine ek 2 GB internet hediye
 • 65 yaş üstü abonelere ücretsiz akıllı fatura özelliği kullanım hakkı
 • Turkcell Biz ekibi içinde sınırsız konuşma hakkı
 • Tüm Turkcell Biz ekip üyelerine 12 ay boyunca aylık 1 GB internet hediye
 • Turkcell’ e abone davet eden Turkcell Biz abonelerine 12 ay boyunca faturada %10 indirim
 • Turkcell Biz kampanyasına katılan abonelere fiber ev internetinde indirimli özel fiyat ayrıcalıüı

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir