Kapat
Turkcell Kampanyalar 989 1

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell, yeni abonesi olan kullanıcılara özel bol GB içeren bir tanışma seti hazırladı. Ön ödemeli abonelere yönelik hazırlanan kampanya kapsamında yeni Turkcell abonesi olan kişilere tarifelerine ek 60 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, tanışma seti ile yeni gelen müşterilerine karşı oldukça avantajlı bir paket hazırladı. Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası kapsamında Turkcell abonesi olan kişilere toplamda 60 GB internet hediye edilecek.

TURKCELL BOL GB TANIŞMA SETİ KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası, ön ödemeli Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında ön ödemeli hat alarak Turkcell abonesi olan kişilere paketlerine ek olarak 60 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası kapsamında verilecek olan 60 GB internet, 3 aylık süre içerisinde aylık 20 GB olacak şekilde yeni abonelerin hatlarına yüklenmektedir. Turkcell aboneleri, bu kampanya sayesinde doya doya internet kullanma şansına sahip olurlar.

TURKCELL BOL GB TANIŞMA SETİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından yararlanmak için, Turkcell faturasız hat almak gerekmektedir. Ön ödemeli hat aboneleri için hazırlanmış olan bu kampanya kapsamında sunulacak olan bol GB tanışma seti sayesinde bolca internet almak mümkün olacaktır.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından yararlanan abonelere her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS ve 25 GB internet hediye edilir. Bunun yanı sıra pakete ek olarak 3 ay boyunca ayda 20 GB olmak üzere toplamda 60 GB internet hediye verilmektedir.

TURKCELL BOL GB TANIŞMA SETİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası, yeni gelen Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için abonelerin ön ödemeli Turkcell abonesi olması gerekir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasına katılan Turkcell aboneleri, hediye olarak toplamda 60 GB internet kazanırlar.
 • 60 GB internet, abonelerin hatlarına aylık 20 GB olacak şekilde 3 ay boyunca otomatik olarak eklenecektir.
 • Yeni Turkcell aboneleri, Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından bir aylık süre içerisinde sadece bir kere yararlanabilirler.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından kazanılan 60 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından kazanılan hediye internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından verilen internetin kullanılmasının ardından aboneler var olan tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Turkcell, abonelerin internet kullanımları bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapmaktadır.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından tüm yeni gelen Turkcell aboneleri faydalanabilir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasını iptal etmek için cep telefonunun mesaj bölümünden IPTAL BOL GB TANISMA HEDIYE yazıp 2200’a SMS göndermek gerekir.
 • Turkcell, Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası” üzerine 1 yorum

 1. Fatih dedi ki:

  Bol GB tanışma setinin aylık fiyatı nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir