Kapat
Turkcell Kampanyalar 8.522 13

Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye!

Turkcell aboneleri için bir kampanya da turkcell.com.tr sitesi üzerinden hazırlandı. Faturalı hat sahibi olan Turkcell aboneleri, operatörün internet sitesi üzerinden yapacakları 50 TL ve üzeri harcama karşılığında 2 GB internet hediyesini kazanacaklar. Bu yazımızda Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, farklı kampanyalar üzerinden internet hediyesi vermeye devam ediyor. Operatörün faturalı hat aboneleri için bu sefer hazırladığı kampanya için Turkcell’ in resmi internet sitesi turkcell.com.tr kullanılacak.

TURKCELL.COM.TR’DE HAFTALIK 2 GB HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyası, tüm faturalı Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen faturalı Turkcell abonelerinin turkcell.com.tr sitesi üzerinden Turkcell mobil ödeme yöntemi ile alışveriş yapması gerekmektedir.

Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyasına katılmak isteyen faturalı hat abonelerinin Turkcell mobil ödeme yöntemini kullanarak internet sitesi üzerinden yapacak 50 TL ve üzeri tüm harcamalara karşılık 3 GB internet hediye edilecektir.

TURKCELL.COM.TR’DE HAFTALIK 2 GB HEDİYE KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyasına katılmak isteyen faturalı abonelerin öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümünden SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım için mesaj bölümünden KATIL 2GB yazıp 2255’e SMS gönderen tüm aboneler kampanyadan yararlanmak hakkına sahip olurlar.

SMS ile başvurunun ardından Turkcell.com.tr adresi üzerinden yapılacak olan 50 TL ve üzeri alışverişlerden haftalık 2 GB internet kazanılacaktır. Turkcell’ den 2 GB internet kazanmak için abonelerin Turkcell mobil ödeme yöntemini kullanması ve tek seferde en az 50 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

TURKCELL.COM.TR’DE HAFTALIK 2 GB HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyası, tüm faturalı hat aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyasından 2 GB internet hediyesini kazanmak için öncelikle Turkcell.com.tr sitesi üzerinden alışveriş yapmak gerekir.
 • Turkcell faturalı hat aboneleri 2 GB internet kazanmak için tek seferde en az 50 TL ve üzerinde alışveriş yapmak gerekir.
 • Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyasından hediye kazanmak isteyen abonelerin ödeme şekli olarak Turkcell Mobil Ödeme yöntemini kullanması gerekir.
 • Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyasına katılmak isteyen abonelerin öncelikle SMS ile kampanyaya başvuruda bulunması gerekir.
 • Kampanyaya başvurunun ardından turkcell.com.tr sitesi üzerinden yapılacak olan 50 TL ve üzeri alışveriş sonrasında abonelerin hatlarına otomatik olarak 2 GB internet yüklenecektir.
 • Turkcell aboneleri, Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyası kapsamında ödeme adımında “Faturama yansıt” seçeneği ile alışverişini tamamlayarak fatura ile birlikte ödeme işlemini gerçekleştirebilirler.
 • Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyasından kazanılan 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye!” üzerine 13 yorum

 1. Çilek dedi ki:

  🤔

 2. can dedi ki:

  çakişukurerdoğanallahadami

 3. can dedi ki:

  burdaemredeyikomutanbahri

 4. can dedi ki:

  babayok

 5. can dedi ki:

  05318259292

 6. can dedi ki:

  sennasilçilekcan

 7. can dedi ki:

  dedeçepisennasil

 8. can dedi ki:

  anneevi3722844

 9. can dedi ki:

  iyiçilek

 10. can dedi ki:

  bentelefonmavidokumakayşegül

 11. can dedi ki:

  canyurukoçgökhan

 12. can dedi ki:

  bendegördeayşegül

 13. can dedi ki:

  kendiyok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir