Kapat
Turkcell Kampanyalar 61 0

Turkcell’den Kurumsal Kredi Kartınıza 12 Ay Taksit İmkanı!

Turkcell, kurumsal kredi kartına sahip olan aboneleri için yeni bir kampanya başlattı. Turkcell kurumsal kredi kartı kampanyası kapsamında Turkcell üzerinden kurumsal kredi kartı ile alışveriş yapan abonelere 12 ay taksit fırsatı verilecek. Bu yazımızda Turkcell’ den Kurumsal Kredi Kartınıza 12 Ay Taksit İmkanı! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, bireysel müşterilerine olduğu kadar kurumsal müşterilerine özel de kampanyalar hazırlıyor. Kurumsal abonelere yönelik hazırlanan son kampanya kurumsal kredi kartı kullanımı üzerinden geldi. Turkcell aboneleri, kurumsal kredi kartları ile yapacakları alışverişlerde 12 ay taksit fırsatından yararlanabilecek.

TURKCELL’ DEN KURUMSAL KREDİ KARTINIZA 12 AY TAKSİT KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell’ den Kurumsal Kredi Kartınıza 12 Ay Taksit kampanyası, tüm kurumsal Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak için abonelerin kurumsal kredi kartları ile alışveriş yapması gerekir.

Turkcell’ den Kurumsal Kredi Kartınıza 12 Ay Taksit kampanyası kapsamında kurumsal kredi kartını kullanan Turkcell aboneleri, Turkcell üzerinden alacakları cihazlar için 12 ay taksit fırsatından yararlanabilirler.

TURKCELL’ DEN KURUMSAL KREDİ KARTINIZA 12 AY TAKSİT KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

Turkcell’ den Kurumsal Kredi Kartınıza 12 Ay Taksit kampanyasından faydalanmak için öncelikle abonelerin ödenmemiş faturasının bulunmaması ve herhangi bir borçtan dolayı hatlarının kullanıma kapatılmamış olması gerekir. Bunun yanı sıra kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin faturalı hatlarının son 6 ay içerisindeki fatura tutarlarının 250 TL ve altında olması gerekir.

Turkcell tarafından belirlenmiş olan şartlara uygun olan Turkcell faturalı hat aboneleri, Turkcell üzerinden seçtikleri cihaza 12 ay taksitle sahip olabilirler. Kurumsal kredi kartı kullanılarak yapılacak olan cihaz alışverişlerinde 12 ay taksit imkanı sunulmaktadır.

TURKCELL’ DEN KURUMSAL KREDİ KARTINIZA 12 AY TAKSİT KAMPANYASINDA ÖDEMELER NASIL YAPILIR?

Turkcell’ den Kurumsal Kredi Kartınıza 12 Ay Taksit kampanyasında ödemeler nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell faturalı hat aboneleri, kurumsal kredi kartları ile yapacakları alışverişlerinde 12 ay taksit yaptırabilirler.

Kurumsal kredi kartı ile yapılan alışverişlerde 12 ay taksit ile alınan cihazın ödemeleri kredi kartına aylık olarak yansıtılmaktadır. Kurumsal kart sahibi, cihazın taksitlerini 12 ay boyunca kurumsal kredi kartı üzerinden gerçekleştirir.

TURKCELL’ DEN KURUMSAL KREDİ KARTINIZA 12 AY TAKSİT KAMPANYASI ANLAŞMALI KARTLAR HANGİLERİDİR?

Turkcell’ den Kurumsal Kredi Kartınıza 12 Ay Taksit kampanyası anlaşmalı kartlar şu şekilde sıralanır;

 • Bonus (Garanti Bankası – Denizbank): Vade farksız 12 taksit
 • ​​Bonus (Garanti Bankası – Denizbank): Vade farklı 24 taksit (%1,2 Aylık faizle)
 • World (Yapı Kredi Bankası – Albaraka Türk – Anadolubank – Vakıfbank – TEB): Vade farksız 12 taksit
 • Maximum (Türkiye İş Bankası – Ziraat Bankası): ​Vade farksız 12 taksit​ ​
 • Maximum(Türkiye İş Bankası – Ziraat Bankası): Vade farklı​24 taksit​ (%1,2 Aylık faizle?
 • Axess (Akbank – Citibank): Vade farksız 12 taksit
 • Axess (Akbank – Citibank): Vade farksız 24 taksit
 • Card Finans (Finansbank): ​Vade farksız 12 taksit
 • ​Card Finans (Finansbank): Vade farksız 24 taksit ​                ​
 • ​Advantage (HSBC Bank): Vade farksız 12 taksit​ ​
 • Advantage (HSBC Bank): Vade farksız 24 taksit​ ​

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir