Kapat
Turkcell Kampanyalar 347 0

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanya!

Kısa bir süre önce İzmir’ de gerçekleşen depremde enkaz altında kalan vatandaşları sağ olarak kurtarabilmek için canla başla çalışan deprem kahramanlarına yönelik olarak Turkcell’ den bir kampanya geldi. Turkcell, deprem kahramanlarına özel bol içerikli bir kampanya hazırladı. Bu yazımızda Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanya hakkında bilgi vereceğiz.

Ülkemiz ne yazık ki deprem kuşağında yer alıyor. Depremin etkisi ile yıkılan binalarda yapılan arama kurtarma çalışmalarında ise başta AFAD olmak üzere birçok arama kurtarma ekibi görev alıyor. Canlarını hiçe sayarak hayat kurtarmak için mücadele veren bu kahramanlar sayesinde yüzlerce kişi enkaz altından sağ salim kurtuluyor.

TURKCELL DEPREM KAHRAMANLARINA ÖZEL KAHRAMAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası, Turkcell tarafından AFAD çalışanı olan abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Turkcell, AFAD çalışanlarına depremde göstermiş oldukları üstün gayretli çalışmalarına karşılık minnettarlığını göstermek amacıyla hazırladığı bu kampanya ile deprem kahramanlarına birbirinden ilgi çekici hediyeler vermektedir.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası kapsamında AFAD çalışanı olan Turkcell abonelerine paketlerine ek olarak bir ay boyunca geçerli olacak internet, dakika ve SMS hediye edilecek. Turkcell’ in minnettarlık hediyesi olan bu ek haklar sayesinde AFAD çalışanları çok daha rahat kullanım haklarına sahip olacaklar.

TURKCELL DEPREM KAHRAMANLARINA ÖZEL KAHRAMAN KAMPANYASI İÇERİĞİ NEDİR?

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası içeriğinde AFAD çalışanlarına sahip oldukları paket içeriğinin dışında hediye haklar tanınıyor. Afet koşullarında insanları hayata bağlamak için gösterdikleri çabaya karşılık tüm Turkcell abonesi AFAD çalışanlarına sevdikleri ile kesintisiz iletişim hakkı tanıyan Turkcell, bunu birbirinden güzel hediyeler ile sunuyor.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası içeriği şu şekilde;

 • 20 GB internet
 • Her yöne 10 bin dakika konuşma
 • Her yöne 5 bin SMS

TURKCELL DEPREM KAHRAMANLARINA ÖZEL KAHRAMAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyasından yararlanmak için AFAD çalışanlarının herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Turkcell abonesi olan tüm AFAD çalışanlarının hatlarına hediye olan haklar otomatik tanımlanacaktır.

Turkcell tarafından hazırlanan kampanyaya katılacak olan AFAD çalışanlarının SMS ile başvuruda bulunmasına da gerek yoktur. Toplamda 1 ay geçerli olacak olan hediye haklar, otomatik olarak tanımlanarak kullanıma sunulmaktadır.

TURKCELL DEPREM KAHRAMANLARINA ÖZEL KAHRAMAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası, sadece AFAD çalışanı Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyasından faydalanmak için AFAD çalışanı olmak yeterlidir. Başka bir başvuru işlemine gerek yoktur.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyasına katılma hakkı bulunan abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekmez.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyasından abonelere hem internet hem konuşma hem de SMS hakkı verilmektedir.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası kapsamında verilen haklar 1 ay boyunca geçerlidir.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası bir seferlik bir kampanyadır. Tekrarlaması söz konusu değildir.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyasından bedava kullanım hakkı kazanan AFAD çalışanları bu haklarını sadece yurt içinde kullanabilirler.
 • Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası kapsamında verilen hediyelerin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir