Kapat
Turkcell Kampanyalar 7.770 2

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası

Turkcell, abonelerinin güvenliğini sağlamak adına hazırladığı Turkcell Dijital Güvenlik Servisi üzerinden yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında servis aboneliğini başlatan tüm Turkcell abonelerine günlük 1 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, abonelerinin dolandırıcılık mağduru olmaması için özel ir güvenlik servisi başlattı. Servisten yararlanan abonelerin hem e – posta ve sosyal medya adresleri koruma altına alınıyor hem de servisten yararlandıkları için günlük 1 GB internet hediyesini kazanıyorlar.

TURKCELL DİJİTAL GÜVENLİK SERVİSİ GÜNLÜK 1 GB KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası, faturalı ve faturasız hat sahibi tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell Dijital Güvenlik Servisine üye olan Turkcell abonelerine günlük 1 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyasından yararlanan Turkcell aboneleri, servisi kullandıkları süre boyunca her ay günlük 1 GB internet hediyesinden faydalanabilirler. Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyasından faydalanmak için öncelikle servis üyeliği başlatmak gerekmektedir.

TURKCELL DİJİTAL GÜVENLİK SERVİSİ GÜNLÜK 1 GB KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle Turkcell Dijital Güvenlik Servisine üye olması gerekmektedir. Servisin satın alınması için birden fazla yol kullanmak mümkündür.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası başvuru yolları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Dijital Operatör Uygulaması üzerinden Turkcell Dijital Güvenlik Servisi satın alma
 • Turkcell mağazaları üzerinden Turkcell Dijital Güvenlik Servisi satın alma
 • Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden Turkcell Dijital Güvenlik Servisi satın almak
 • Anlaşmalı zincir mağazalar üzerinden Turkcell Dijital Güvenlik Servisi satın alma
 • SMS ile Turkcell Dijital Güvenlik Servisi satın alma

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyasından SMS ile başvuruda bulunarak yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin cep telefonlarının mesaj bölümünden Güvenlik1GB yazıp 2200’a SMS göndermesi gerekmektedir.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyasından yararlanan aboneler her ay tarifelerine ek olarak 4,99 TL servis ücreti ödemek zorundadırlar. Servisten yararlanmak için abonelerin satın alma işlemleri sonrasında şifre sızıntı hizmetinden yararlanabilmek adına https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e – posta tanımlaması yapması gerekmektedir.

TURKCELL DİJİTAL GÜVENLİK SERVİSİ GÜNLÜK 1 GB KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyasından faydalanmak için abonelerin öncelikle servisi satın alması gerekmektedir.
 • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası kapsamında servisi satın alan abonelerin tüm internet hesapları ve şifreleri dolandırıcılara karşı koruma altına alınacaktır.
 • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası kapsamında servis satın alan abonelere 1 GB internet hediye edilmektedir.
 • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyasından hediye edilen 1 GB internet günlük olarak kullanılabilir.
 • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyasından verilen 1 GB internet hediyesi her ay otomatik olarak yenilenmektedir.
 • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası kapsamında verilen 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyasından verilen 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyasından ayrılmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL GUVENLIK yazıp 2200’a SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Turkcell, Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası” üzerine 2 yorum

 1. Roza dedi ki:

  Bende harika

 2. Roza dedi ki:

  Nance harika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir