Kapat
Turkcell Kampanyalar 302 0

Turkcell E-Faturaya Geç Otomobil Kazan

Turkcell, abonelerinin dikkatini çekecek oldukça etkileyici bir kampanya hazırladı. E – fatura kullanımını sürekli hazırladığı kampanyalar ile destekleyen Turkcell, yeni kampanyasında otomobil hediye edecek. Bu yazımızda Turkcell e – Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyası hakkında detayları anlatacağız.

Turkcell, çevreyi koruma adına e – faturaya geçişi destekleyen operatörlerin başında geliyor. Abonelerine bedava internet paketleri sunan Turkcell, bu kez e – fatura kullanacak olan aboneleri için oldukça büyük bir hediye hazırladı.

TURKCELL E – FATURAYA GEÇ OTOMOBİL KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell e – Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyası, Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.  Kampanya kapsamında basılı fatura yerine e – fatura ya da SMS fatura sistemlerine geçiş yapan Turkcell faturalı hat kullanıcıları Golf Comfortline kazanma şansına sahip olacak.

Abonelerini e – faturaya yönlendirmek için hazırladığı kampanyalar ile konuşulan Turkcell, bu sefer vereceği otomobil kampanyası sayesinde abonelerinin ayağını yerden kesecek. Kampanyaya dahil olan aboneler, çekiliş sonucunda otomobil kazanma şansına sahip olacak.

TURKCELL E – FATURAYA GEÇ OTOMOBİL KAZAN KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell e – Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyasına katılmak için abonelerin e – fatura ya da SMS fatura sistemine geçmesi gerekir. e – fatura ya da SMS fatura sistemine geçmek için yapılması gereken işlem şu şekildedir;

 • E – faturaya geçmek için: güncel e – posta adresi yazılarak 2200’a SMS gönderilir.
 • SMS faturaya geçmek için: SMS Fatura yazıp 2200’a SMS gönderilir.

E – fatura sistemine dahil olan Turkcell faturalı hat aboneleri, Turkcell tarafından hediye edilecek olan Golf Comfortline marka otomobili kazanma şansına sahip olacaklar.

TURKCELL E – FATURAYA GEÇ OTOMOBİL KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell e – Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell e – Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyası, e – faturaya geçen aboneler için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanarak otomobil kazanma şansına sahip olmak isteyen abonelerin e – fatura ya da SMS fatura sistemine geçiş yapması gerekir.
 • Kampanyaya katılan Turkcell aboneleri, yapılacak çekiliş sonucunda verilecek 1 adet Golf Confortline marka otomobili kazanma hakkına sahip olurlar.

 • Kampanya kapsamında verilecek olan otomobilin KDV ve ÖTV gibi verdi ödemeleri dışındaki diğer yükümlülükler talihli tarafından karşılanır.
 • Turkcell e – Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyasına katılan abonelerin e – fatura sisteminden en az 3 ay çıkmaması gerekir. Kampanyadan 3 ay içinde ayrılanlar çekilişe katılma hakkını kaybetmiş olurlar.
 • Turkcell e – Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyası 1 Şubat 2020 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya süresinin dolmasının ardından çekiliş süreci başlar.
 • Turkcell e – Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyası çekiliş günü 14 Mayıs olarak belirlenmiştir.
 • Çekiliş sonuçları Takvim gazetesinde yayınlanacaktır.
 • Turkcell e – Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyası kapsamında otomobil kazanma hakkı elde etmek isteyenlerin mutlaka e – faturaya geçiş yapması gerekir.

 • Turkcell e – Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyasından 18 yaş üzeri tüm Turkcell faturalı hat kullanıcıları yararlanabilir. 18 yaşından küçük olan kişiler çekilişten kazanan olarak çıksa dahi otomobil ödülünü alma hakkına sahip olamazlar.
 • Kampanya dahilinde yapılacak olan çekiliş, Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilir.
 • Turkcell e – Faturaya Geç Otomobil Kazan Kampanyasından sadece bir Turkcell abonesi otomobil kazanacaktır.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir