Kapat
Operatör İşlemleri 3.204 0

Turkcell Fatura Kesim Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Turkcell, faturalı hat abonelerinin her ay faturalarını rahatça ödemelerini sağlamak için farklı tarihler arasında seçim yapma hakkı vermektedir. Bu sayede Turkcell aboneleri, ödemeyi en kolay yapabilecekleri fatura kesim tarihini belirleyebilir, istedikleri zaman fatura kesim tarihini değiştirebilirler. Bu yazımızda Turkcell Fatura Kesim Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır? Sorusuna cevap vereceğiz.

Turkcell, abonelerinin her türlü konuda rahat olmasını sağlamak için birçok kolaylık sağlıyor. Bu kolaylıklardan birisi de faturalı hat aboneleri için sunuluyor. Faturalı Turkcell aboneleri, fatura kesim tarihlerini istedikleri zaman değiştirme hakkına sahip oluyorlar.

TURKCELL FATURA KESİM TARİHİ NASIL ÖĞRENİLİR?

Turkcell aboneleri fatura kesim tarihlerini istedikleri zaman öğrenebilirler. Turkcell fatura kesim tarihi nasıl öğrenilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell, faturalı hat abonelerinin faturalarını her ayın10’ unda, her ayın 20’ sinde ya da her ayın 25’ inde kesmektedir.

Fatura kesim tarihi için iki farklı seçenek sunan Turkcell, abonelerine iki tarihten birisini seçme hakkı sunmaktadır. Aboneler, ödeme yönünden hangi tarih uygun ise onu seçerek hatlarını kullanma şansına sahip olurlar.

TURKCELL FATURASI KESİM TARİHİNDEN KAÇ GÜN SONRA ÖDENEBİLİR?

Turkcell fatura kesim tarihinden itibaren kaç gün sonra ödenebilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell faturalı hat aboneleri, kesilen faturalarını fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde ödemek zorundadır.

15 günlük süre içerisinde ödenmeyen fatura için Turkcell’ in abonenin kullanım hakkını kısıtlama hakkı bulunmaktadır. Kısıtlama uygulanmasının sonrasında fatura ödenmemeye devam ederse, hat kullanıma kapatılacak ve açma kapama ücreti ilave edilerek tekrar açılması mümkün olacaktır.

TURKCELL FATURA KESİM TARİHİ NEREDEN ÖĞRENİLİR?

Turkcell fatura kesim tarihini öğrenmek için operatörün sunmuş olduğu farklı seçeneklerden birisi kullanılabilir. Turkcell fatura kesim tarihi nereden öğrenilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden fatura kesim tarihi öğrenme
  • Turkcell internet sitesi üzerinden fatura kesim tarihi öğrenme
  • Turkcell Dijital Operatör Uygulaması üzerinden fatura kesim tarihi öğrenme

 

TURKCELL FATURA KESİM TARİHİ DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR?

Turkcell Fatura Kesim Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell aboneleri, fatura kesim tarihlerini değiştirmek için farklı yolları kullanabilir. Turkcell Fatura Kesim Tarihi Değiştirme yolları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden fatura kesim tarihini değişme
  • Turkcell internet sitesi üzerinden fatura kesim tarihini değişme
  • Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden fatura kesim tarihini değişme
  • Turkcell mağazaları üzerinden fatura kesim tarihi değişme

TURKCELL MÜŞRERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN FATURA KESİM TARİHİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden fatura kesim tarihi nasıl değiştirilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir, Turkcell aboneleri, cep telefonlarından Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak fatura tarihlerini değiştirme taleplerini iletebilirler. Talebi alan müşteri temsilcisi, abone için uygun olan bir tarihe fatura kesim tarihini taşıyacaktır.

TURKCELL İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN FATURA KESİM TARİHİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Turkcell internet sitesi üzerinden fatura kesim tarihi nasıl değiştirilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell aboneleri, Turkcell resmi internet sitesi üzerinden cep telefonu numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra “İşlem Merkezi” menüsünde yer alan fatura işlemleri – fatura ayarlarım menüsü üzerinden fatura kesim tarihini değiştirmek mümkün olacaktır.

TURKCELL DİJİTAL OPERATÖR UYGULAMASI ÜZERİNDEN FATURA KESİM TARİHİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması üzerinden fatura kesim tarihi nasıl değiştirilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell aboneleri, Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra fatura işlemleri menüsü üzerinden fatura kesim tarihlerini kolayca değiştirebilirler.

TURKCELL MAĞAZALARI ÜZERİNDEN FATURA KESİM TARİHİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

Turkcell mağazaları üzerinden fatura kesim tarihi nasıl değiştirilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell aboneleri, kendilerine en yakın Turkcell mağazası üzerinden yetkiliye fatura kesim tarihini değiştirmek istediğini belirterek işlemini kısa sürede gerçekleştirecektir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir