Kapat
Turkcell Kampanyalar 397 0

Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10TL Kampanyası

Turkcell, Youtube kullanmayı sevenler için oldukça dikkat çekici bir kampanya hazırladı. Youtube videolarının daha rahat izlenebilmesi için 5 GB internet paketi hazırlayan Turkcell, bu paketi çok uygun bir fiyatla sunuyor. Bu yazımızda Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10 TL Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Youtube, milyonlarca kişi tarafından kullanılan video izleme platformu olarak bilinir. Hemen her gün platform üzerinden binlerce video izlenmektedir. Bu ilginin farkında olan Turkcell, aboneleri için oldukça dikkat çekici bir kampanya hazırladı.

TURKCELL FATURALI YOUTUBE PAKETİ 5GB 10 TL KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10 TL Kampanyası, Turkcell hat kullanıcılarına özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Youtube kullanımlarında geçerli 5 GB internet 10 TL’ye sunulmaktadır.

Kampanyadan yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Başvurunun ardından 10 TL karşılığında 5 GB internet abonelerin hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.

TURKCELL FATURALI YOUTUBE PAKETİ 5GB 10TL KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10 TL Kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Youtube kullanımlarında geçerli olan 5 GB internet paketi sayesinde doya doya video izleme keyfini yaşayacak olan Turkcell aboneleri, bu işlem için oldukça düşük ücret ödeyecekler.

Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10 TL Kampanyasından yararlanmak için Turkcell abonelerinin YOUTUBE yazıp 2200’a SMS göndermesi gerekmektedir. SMS ile başvuru ücretsiz olup başvuru sonrasında 5 GB internet abonelerin hattına otomatik olarak yüklenecektir.

TURKCELL FATURALI YOUTUBE PAKETİ 5GB 10 TL KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10 TL Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10 TL Kampanyası tüm Turkcell abonelerine göre hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
 • Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10 TL Kampanyası kapsamında indirimli olarak 5 GB internet 10 TL karşılığında alınabilir.
 • Kampanyadan kazanılan 5 GB internet sadece Youtube üzerinden geçerli olacaktır.
 • İnternetin diğer kullanımlarında abonenin mevcut olan paketi üzerinden ücretlendirme gerçekleştirilir.
 • Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10 TL Kampanyası kampanyasından kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

 • Kampanya haklarının üçüncü bir kişiye devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10TL Kampanyasından kazanılan haklar SMS ile bildirilecektir.
 • SMS onayının ardından 5 GB internet kullanım hakkı başlar.
 • Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10 TL Kampanyasından kazanılan hakların bitmesine yakın SMs ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanyaya başvurmak için SMS ile başvurunun dışında Turkcell mağazaları da kullanılabilir.
 • Kampanyaya katılan abonelerin numara değiştirme, hat taşıma ya da hat iptali gibi işlemlerinde kazanılan hakların tamamı iptal edilir.
 • Turkcell, Turkcell Faturalı YouTube Paketi 5GB 10 TL Kampanyası ile ilgili değişiklik yapma, kampanyayı iptal etme ve durdurma hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir