Kapat
Turkcell Kampanyalar 268 1

Turkcell Faturasız Abonelerde Tükenmişlik Sendromuna Son!

Turkcell faturasız hat aboneleri için yepyeni bir dönem başlattı. Turkcell aboneleri artık tükenmişlik sendromuna son veriyor. Yeni hazırlanan kampanya kapsamında Turkcell faturasız hat aboneleri ister GB’ larını katlama ister paket kullanım sürelerini uzatma hakkına sahip olacak. Bu yazımızda Turkcell Faturasız Abonelerde Tükenmişlik Sendromuna Son! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell faturasız hat aboneleri için birbirinden ilgi çekici kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Hazırlanan yeni kampanya kapsamında Turkcell faturasız hat aboneleri, sahip oldukları paketlerini istedikleri gibi şekillendirebilecekler.

TURKCELL FATURASIZ HATLARDA YENİ DÖNEM ÖZELLİKLERİ NEDİR?

 Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem özellikleri saymakla bitmiyor. Faturasız hat kullanan aboneler için hazırlanmış kampanya kapsamında satın alınan paket istenilen şekilde değiştirilebilecek. Turkcell aboneleri, satın aldıkları paketleri ister +50 TL ödeyerek sahip oldukları GB’ ları ikiye katlayabilecek isterlerse +50 TL karşılığında kullandıkları paketi bir hafta daha uzatabilecekler.

GB katlama özelliği ve süre uzatma özelliğine sahip olacak olan yeni Turkcell aboneleri, ister GB’ ları tükenmeden kullanabilecekler ister 28 gün yetmeyen paketlerini 7 gün daha uzatarak daha rahat kullanabilecekler.

Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Turkcell aboneleri Turkcell Dijital Operatör uygulamasına girerek paketler sekmesi üzerinden kendilerine özel hazırlanmış paketleri görüntüleyebilmektedir.
 • Turkcell aboneleri Turkcell dijital Operatör uygulaması üzerinden ihtiyaçlarına uygun özelliklere sahip paketleri satın alma şansına sahiptir.
 • Turkcell aboneleri yeni özellikler kapsamında ister kullandıkları interneti ikiye katlama ister paket kullanım sürelerini uzatma hakkına sahiptir.
 • Kullandıkları internet paketini ikiye katlamak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden İKİYE KATLA yazıp 220’a SMS göndermesi yeterlidir.
 • Kullandıkları paketin süresini uzatmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden SURE UZAT yazıp 2200’a SMS göndermesi yeterlidir.

TURKCELL FATURASIZ HATLARDA YENİ DÖNEM KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem kampanya detayları şu şekilde sıralanabilir;

 • Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem kampanyası, tüm faturasız Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem kampanyasından faydalanmak isteyen tüketiciler, işlemlerini Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapabilmektedir.
 • Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem kampanyası kapsamında aboneler ister internetlerini ikiye katlama ister kullanım sürelerini bir hafta uzatma hakkına sahiptir.
 • Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem kampanyası kapsamında her iki haktan da yararlanmak için 50 TL ekstra ücret ödemek gerekmektedir.
 • Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem kampanyası kapsamında internet hakkını ikiye katlamak için SMS ile katılımda bulunmak gerekmektedir. Kampanyaya SMS ile katılım sonrasında var olan internet miktarı ikiye katlanacaktır.
 • Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem kampanyası kapsamında paket kullanım hakkını bir hafta daha uzatmak için SMS ile katılımda bulunmak gerekmektedir. SMS ile katılım sonrasında paketin kullanım hakları bir hafta daha uzatılacaktır.
 • Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem kampanyasından verilen kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
 • Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem kampanyasından verilen kullanım haklarının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell faturasız hatlarda yeni dönem kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Faturasız Abonelerde Tükenmişlik Sendromuna Son!” üzerine 1 yorum

 1. yusuf dedi ki:

  Çok güzel bir makale bilgilendirici yazan arkadaşın ellerine sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir