Kapat
Turkcell Kampanyalar 174 0

Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye!

Turkcell genç aboneleri için yepyeni kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Yeni hazırlanan kampanya kapsamında Turkcell GNÇ platinum tarifesine geçen aboneler hem zengin içerikten faydalanma hem de internet hediyesi kazanma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell genç abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. İnternete doyamayan ve bol internetli bir tarife arayan genç Turkcell abonelerine yönelik yeni bir kampanya hazırlayan operatör, Turkcell platinum üyeliğine geçen tüm genç abonelere zengin içeriğin yanı sıra 30 GB internet hediye edecek.

TURKCELL GNÇ PLATİNUM TARİFESİNE GEÇENLERE 30 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

 Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm faturalı genç Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell GNÇ Platinum tarifesine geçen abonelere zengin içerikli tarife uygun fiyatla sunulmaktadır.

Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında belirlenen GNÇ Platinum 50 tarifesine geçen tüm genç abonelere ilk aya özel 8 GB internet kullanım hakkı da verilmektedir.

TURKCELL GNÇ PLATİNUM TARİFESİNE GEÇENLERE 30 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI TARİFESİ NEDİR?

Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyası tarifesi, Turkcell GNÇ Platinum 50 tarifesi olarak belirlenmiştir. Bu tarifeye geçiş yapan tüm abonelere zengin içerik ve internet hediyesi sunulmaktadır.

Turkcell GNÇ Platinum 50 tarife içeriği şu şekildedir;

 • 25 GB internet
 • Sosyal medyada geçerli 25 GB internet
 • Uygulamalarda geçerli 25 GB internet
 • İlk aya özel 30 GB internet hediye
 • Her yöne 2000 dakika konuşma
 • Whatsapp ve Messenger üzerinden sınırsız mesajlaşma hakkı
 • Turkcell GNÇ Platinum 50 tarife ücreti. Online başvuruya özel ilk 3 ay 175 TL, sonraki 9 ay 225 TL

TURKCELL GNÇ PLATİNUM TARİFESİNE GEÇENLERE 30 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyasına başvuruda bulunmak için abonelerin online başvuru kanallarını kullanması gerekmektedir. Turkcell resmi internet sitesi ya da Turkcell Dijital Operatör Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olan başvurularda kampanyadan yararlanmak mümkün olacaktır.

Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında abonelerin 12 ay taahhütlü olarak tarifeye geçiş yapması gerekmektedir. Taahhütlü geçiş sonrasında ilk 3 ay indirimli olarak tarifeyi kullanmak mümkün olacaktır.

TURKCELL GNÇ PLATİNUM TARİFESİNE GEÇENLERE 30 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor,

 • Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm faturalı genç Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında genç Turkcell abonelerinin belirlenmiş olan Turkcell GNÇ Platinum 50 tarifesine geçiş yapması gerekmektedir.
 • Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyasında indirimli tarife kullanmak için online başvuruda bulunmak gerekmektedir.
 • Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan 30 GB internet sadece ilk ay kullanılabilmektedir.
 • Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan 30 GB internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan 30 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell GNÇ Platinum Tarifesine Geçenlere 30 GB İnternet Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir