Kapat
Turkcell Kampanyalar 22.268 4

Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet Dağıtıyor!

Turkcell, abonelerine haftalık olarak 4 GB internet hediye edeceği bir kampanya hazırladı. Aboneler tarafından büyük ilgi gören bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir ücret ödemek de gerekmiyor. Bu yazımızda Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, abonelerine internet hediye etmek için sürekli olarak yeni kampanyalar hazırlıyor. Oldukça ilgi gören bu kampanyalar kapsamında bu sefer faturalı ve faturasız tüm Turkcell abonelerine haftalık 4 GB internet hediye edilecek.

TURKCELL HAFTALIK 4 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet kampanyası tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell abonelerine bir haftalık kullanabilecekleri 4 GB internet hediye edilir.

Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet kampanyası, tamamen ücretsiz olarak hazırlanmış kampanyalardan birisidir. Bu kampanyadan haftalık 4 GB kazanmak için abonelerin herhangi bir ücret ödemesine ya da paket satın almasına gerek yoktur.

TURKCELL HAFTALIK 4 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle SİM Kupon Biriktir kampanyasına katılmak gerekir. SİM Kupon Biriktir kampanyasına katılmak için öncelikle cep telefonundan uygulama mağazasına girerek Turkcell SİM Uygulamasını indirmek gerekir.

Turkcell SİM Uygulamasını indiren aboneler, uygulamayı kullanmaya başladıkları anda haftalık 4 GB internet kazanacaklardır. Turkcell SİM uygulaması tamamen ücretsiz olarak indirilebilecek servislerden birisidir.

TURKCELL HAFTALIK 4 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL KAZANIRIM?

Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet kampanyasından nasıl kazanırım sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür. Turkcell SİM Uygulamasını indiren aboneler, bu uygulama içerisinde kupon biriktirerek bedava internet kazanma şansına sahip olurlar.

Turkcell SİM Uygulaması bedava internet kazanmak için biriktirilmesi gereken kupon miktarı şu şekilde sıralanır;

 • Haftalık 1 GB internet için: 15 kupon
 • Haftalık 2 GB internet için: 30 kupon
 • Haftalık 3 GB internet için: 45 kupon
 • Haftalık 4 GB internet için: 60 kupon

TURKCELL HAFTALIK 4 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NASIL İPTAL EDİLİR?

Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet kampanyasını iptal ettirmek için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Turkcell SİM uygulamasından bedava internet almak istemeyen aboneler, iptal işlemini gerçekleştirmek için IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 4GB yazıp 2200’a SMS göndermelidir. SMS iptal isteği sonrasında abonenin hattına tanımlanan bedava internet iptal edilecektir.

TURKCELL HAFTALIK 4 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet kampanyası, tüm Turkcell aboneleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan bedava internet kazanmak için abonelerin öncelikle uygulama mağazasından Turkcell SİM Uygulamasını indirmesi gerekir.
 • Turkcell SİM uygulaması üzerinden kupon biriktirerek bedava internet kazanmak mümkündür.
 • Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet kampanyasından kazanılan 4 GB internet bir hafta içerisinde bitirilmelidir.
 • Kampanyadan kazanılan 4 GB internet bir haftalık sürenin sonunda otomatik olarak iptal edilecektir.
 • Kampanyadan verilmiş olan 4 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet kampanyasından alınan 4 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Haftalık 4 GB Bedava İnternet Dağıtıyor!” üzerine 4 yorum

 1. Kerem dedi ki:

  Lutfen

 2. Muhammet dedi ki:

  Lütfen

 3. Enes dedi ki:

  Çok güzelmiş

 4. Seren Güngören dedi ki:

  İnşaallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir