Kapat
Turkcell Kampanyalar 314 0

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası!

Turkcell, yeni hat alan ya da hattını Turkcell ‘e taşıyan aboneleri için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında yeni Turkcell aboneleri hem hatlarını evden çıkmaya gerek kalmadan alabilecek hem de Turkcell abonesi oldukları için bedava internet hakkı kazanacaklar. Bu yazımızda Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, yeni gelecek abonelerine yönelik kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda hazırlanan Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası sayesinde yeni aboneler evlerinde hatlarına sahip olma fırsatını yakalayacaklar.

TURKCELL HATTIN KAPIDA KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası, tüm yeni Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell abonesi olmak isteyen kullanıcılar, sadece birkaç işlem karşılığında kapılarına getirilecek Turkcell hattı sayesinde yeni Turkcell aboneleri olabilmektedir.

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası kapsamında Turkcell abonesi olmak isteyenler hem evlerinden çıkmadan hatlarını alabilir hem de yeni abone olmalarından dolayı 8 GB bedava internet hediyesini de kazanabilirler.

TURKCELL HATTIN KAPIDA KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin tek yapması gereken Turkcell resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmak olacaktır. Başvuru formunu doldurduktan sonra kısa sürede Turkcell yetkililerince hat kapıdan teslim edilmektedir.

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyasından faydalanmak için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde sıralanır;

 • Birinci Adım

Turkcell resmi internet sitesine girilir.

 • İkinci Adım

Açılan ekranda iki farklı seçenek sunulmaktadır. Bunlar “Numara Taşıma” ve “Yeni Hat” seçenekleridir. Numara taşıyarak Turkcell abonesi olmak isteyenler birinci seçeneği, yeni hat alarak Turkcell abonesi olmak isteyenler ikinci seçeneği tıklamalıdır.

 • Üçüncü Adım

Yeni hat almak isteyenlerin sadece başvuru formunu doldurması işlemlerin tamamlanması için yeterlidir. Numara taşımak isteyenlerin ise başka işlemler de yapması gerekmektedir.

 • Dördüncü Adım

Numara taşıyarak Turkcell abonesi olmak isteyen kullanıcılar, ekranda yer alan alana telefon numaralarını girdikten sonra ödeme tipini seçmelidir. Ardından altta yer alan “Doğrulama Kodu gönder” butonuna basılmalıdır.

 • Beşinci Adım

Butona basıldıktan sonra kullanıcının cep telefonuna bir SMS ile kod gönderilecektir. Bu kodun 3 dakika içerisinde yeni açılan ekrana girilmesi gerekmektedir.

 • Altıncı Adım

SMS ile gelen kodun gönderilmesinin ardından açılan yeni sayfada abonenin seçmesi için sunulan paketler bulunmaktadır. Bu paketlerden istediklerini seçebilecek olan yeni aboneler, bu paket üzerinden ücretlendirilirler.

 • Yedinci Adım

Yeni Turkcell paketinin seçilmesinin ardından ekrana gelecek olan kişisel bilgi formu doldurulmalıdır. Kişisel bilgi formunun doldurulmasının ardından altta yer alan “Devam” tuşuna basıldıktan sonra aboneler Turkcell müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından aranacak ve teyit işlemi gerçekleştirilecektir. Bu işlem sonrasında abonelere 1 – 2 gün içerisinde hatları teslim edilecektir.

TURKCELL HATTIN KAPIDA KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası, tüm yeni Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası kapsamında numara taşıma ya da yeni hat alma ile Turkcell abonesi olan kullanıcılara 8 GB hoş geldin hediyesi verilmektedir.
 • Turkcell Hattın Kapıda Kampanyasından verilecek olan 8 GB internet ilk 4 ay boyunca aylık 2 GB olacak şekilde sunulmaktadır.
 • Turkcell Hattın Kapıda Kampanyasından faydalanan abonelere yüklenecek hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Hattın Kapıda Kampanyasından kazanılacak bedava internet hakkının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası kapsamında verilen internet hediyesinin kullanım süresi bittiği zaman aboneler var olan internet hakları üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.
 • Turkcell, Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir