Kapat
Turkcell Kampanyalar 15.740 2

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell, abonelerine hediye havuzu üzerinden bedava internet vermeye devam ediyor. Hem birbirinden güzel hediyelerin hem de ayrıcalıkların yer aldığı hediye havuzu, Turkcell aboneleri arasında oldukça ilgi görüyor. Bu yazımızda Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Nasıl Alınır sorusuna cevap vereceğiz.

Turkcell, Dijital Operatör üzerinden birçok hediye seçeneği sunuyor. Hem dakika, hem internet hem de SMS hediyeleri veren Turkcell, Dijital operatör üzerinden tüm hediye geçmişini de görüntüleme fırsatı vermektedir.

TURKCELL HEDİYE HAVUZU NEDİR?

Turkcell hediye havuzu, Turkcell abonelerinin Dijital Operatör Uygulaması üzerinden ulaşabileceği bir ekrandır. Bu ekran üzerinden Turkcell abonelerinin kazanabilecekleri ya da geçmişte kazanmış oldukları tüm hediyeleri görüntülemek mümkündür.

Turkcell Hediye Havuzu tüm Turkcell aboneleri tarafından kullanılabilen bir ekrandır. Faturalı ya da faturasız hat aboneleri uygulama mağazası üzerinden Dijital Operatör uygulamasını indirerek hediye havuzunu görüntüleme şansına sahip olurlar.

TURKCELL HEDİYE HAVUZU NASIL KULLANILIR?

Turkcell hediye havuzu nasıl kullanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir. Turkcell aboneleri, cep telefonlarının uygulama mağazasından Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmelidir. Uygulamanın indirilmesinden sonra cep telefonu numarası ile giriş yapılır.

Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giren aboneler, uygulamanın üst menüsünde yer alan hediye havuzu simgesine tıklayarak bu ekrana ulaşım sağlayabilir. Hediye havuzunu görmek için dijital Operatör uygulamasının son güncellemesini yüklemiş olmak gerekmektedir.

TURKCELL HEDİYE HAVUZU BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Nasıl Alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell Dijital Operatör üzerinden hediye havuzu bölümüne giren aboneler, bu sekme üzerinden farklı kampanyaları ve kendilerine özel hazırlanmış olan kampanyaları görüntüleyebilirler. Bunun yanı sıra hediye havuzu bölümünde son 1 yıllık süre içerisinde abonenin kazanmış olduğu tüm hediyeleri görüntüleme şansı da bulunur.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet kazanmak isteyen abonelerin uygulama içerisinde hediye havuzu bölümüne giriş yapması gerekir. Hediye havuzuna giriş yapan tüm Turkcell aboneleri, hazırlanmış olan 1 GB internet hediye kazanma şansına sahip olacaktır.

Hediye havuzu bölümüne giren aboneler, burada yer alan Günlük 1 GB hediye kampanyasına tıkladıkları anda cep telefonlarına otomatik olarak 1 GB internet paketi tanımlanır. Turkcell hediye havuzu üzerinden verilen günlük 1 GB internet hediyesi ister abone tarafından kullanılabilir ister başka bir Turkcell abonesine hediye edilebilir.

TURKCELL HEDİYE HAVUZU BEDAVA İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet almak için abonelerin öncelikle Dijital Operatör uygulamasını cep telefonlarına indirmesi gerekir.
 • Dijital operatör uygulaması içerisinden hediye havuzu menüsüne girerek hediye internet kazanmak mümkündür.
 • Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet kampanyası tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmıştır.
 • Kampanya kapsamında hediye havuzuna giren tüm aboneler hem kendilerine hazırlanmış hediye kampanyalarını görüntüleme hem de geçmişte kazandıkları hediyeleri görüntüleme şansına sahip olacaktır.
 • Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet olarak tüm abonelere günlük 1 GB bedava internet vermektedir.
 • Turkcell aboneleri kazandıkları 1 GB günlük internet hediyesini ister kullanabilir, ister bir başka aboneye hediye olarak gönderebilir.
 • Hediye havuzu bölümüne istenilen zamanda ücretsiz olarak giriş yapmak mümkündür.
 • Hediye havuzu üzerinden sürekli farklı kampanyalar yayınlanmaktadır. Turkcell aboneleri bu kampanyaları takip ederek kısa sürede hediye kazanma şansına sahip olurlar.
 • Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet kampanyası kapsamında kazanılan 1 günlük 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internet hediyesinin üçüncü bir kişi ile paylaşılması mümkündür.
 • Turkcell, Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet kampanyasını istediği zaman durdurma, iptal etme ya da kampanyayı değiştirme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Nasıl Alınır?” üzerine 2 yorum

 1. Cansel dedi ki:

  Süper

 2. Cansel dedi ki:

  Beğendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir