Kapat
Turkcell Kampanyalar 9.578 8

Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazanın!

Turkcell, sim kart alacak yeni aboneler için özel bir internet hediyesi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında hediye sim kart alan tüm abonelere 10 GB bedava internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazanın! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, sim kart alacak aboneler için yeni bir internet hediye kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında 10 GB internet hediyesi alabilmek için 4,5 G uyumlu sim kart almak gerekecek. Sim kart alan aboneler, kart üzerindeki bilgileri SMS ile göndererek internet hediyesini kazanabilecekler.

TURKCELL HEDİYE SİM KART İLE 10 GB BEDAVA KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyası, tüm yeni Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 4,5 G uyumlu yeni bir sim kart alan abonelere 10 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyasına katılan abonelerin internet kazanabilmesi için mutlaka sim kart alması ve kart üzerindeki şifreyi mesaj ile göndermesi gerekmektedir.

TURKCELL HEDİYE SİM KART İLE 10 GB BEDAVA KAZAN KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyasına katılmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle 4,5 G uyumlu bir sim kart alması gerekir. Sim kart üzerinden yer alan şifre ile kampanyaya katılım sağlamak gerekmektedir.

Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyası kapsamında sim kartı üzerinde bulunan şifreyi cep telefonunun mesaj bölümünden EN HIZLI boşluk şifre yazarak 2222’ye SMS olarak göndermek gerekmektedir. SMS ile başvuru sonrasında abonenin hattına 10 GB internet hediyesi tanımlanacaktır. 10 GB internet 6 ay boyunca kullanılabilmektedir.

TURKCELL HEDİYE SİM KART İLE 10 GB BEDAVA KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin yeni sim kart alması gerekir.
 • Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyası kapsamında alınacak sim kartın 4,5 G uyumlu olması gerekmektedir.
 • Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyasına katılan abonelerin 10 GB internet alabilmesi için öncelikle SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyası kapsamında verilen 10 GB internet 6 ay boyunca geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyasından verilen 10 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyası kapsamında verilecek 10 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyası kapsamında kazanılan 10 GB internetin kullanım süresi dolduğu anda kalan tüm kullanım hakları otomatik olarak silinecektir.
 • Turkcell, Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Hediye Sim Kart ile 10 GB Bedava Kazanın!” üzerine 8 yorum

 1. sidika polat dedi ki:

  bedava internet

 2. Jennet dedi ki:

  hadi be ben 10 G kazanmak istiyorum

 3. Merdan dedi ki:

  Mükemmel

 4. Yusuf Yılmaz dedi ki:

  Cok güzel olmuş

 5. Yusuf Yılmaz dedi ki:

  Mükemmel

 6. can dedi ki:

  serhatnedesunkontur53554221662

 7. can dedi ki:

  05318259292

 8. can dedi ki:

  gülümbusesennasil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir