Kapat
Turkcell Kampanyalar 7.088 1

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet

Turkcell aboneleri, her gün kullanımları karşılığında bedava internet kazanma şansına sahip oluyor. Turkcell abonelerinin BİP kullanımı karşılığında 1 GB internet kazanıyor. Bedava internet, her gün kullanım sağlayan ilk 20 bin aboneye veriliyor. Bu yazımızda Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell BİP uygulaması üzerinden bedava internet dağıtmaya devam ediyor. BİP kullanıcıları uygulama üzerinden verilen görevleri yaparak ya da günlük belirlenen mesaj sayısına ulaşarak kolaylıkla bedava internet hediyesini alabiliyor.

TURKCELL HER GÜN İLK 20 BİN KİŞİYE 1 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında BİP uygulamasını kullanan ve kendisine verilen görevleri tam olarak yerine getiren ilk 20 bin Turkcell abonesine 1 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell aboneleri, BİP uygulaması üzerinden verilen görevleri gerçekleştirmelidir. Her gün düzenli olarak görevleri yapan aboneler arasından bu işlemi ilk bitiren 20 bin aboneye bedava internet verilecektir.

TURKCELL HER GÜN İLK 20 BİN KİŞİYE 1 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için abonelerin BİP uygulamasını kullanması gerekir. BİP uygulamasını cep telefonuna yükleyerek kullanıma başlayan abonelere her gün uygulama içi kanallar aracılığı ile çeşitli görevler verilmektedir.

Turkcell abonesi, BİP üzerinden kendisine verilen görevleri yerine getirerek 1 GB internet kazanma şansına sahip olacaktır. 1 GB internet hediyesi, günlük ilk 20 bin kullanıcı için hazırlanır. İlk 20 bin kişi içerisine giren Türkcell aboneleri 1 GB internet hediyesini alma hakkına sahip olurlar.

TURKCELL HER GÜN İLK 20 BİN KİŞİYE 1 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin BİP uygulamasını kullanması gerekir.
 • BİP uygulaması üzerinden verilen görevleri yerine getiren Turkcell abonelerine 1 GB internet hediye edilir.
 • Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet kampanyasından görevleri yerine getiren ilk 20 bin kullanıcı faydalanacaktır.

 • 20 bin kullanıcı her gün yeniden belirlenir.
 • Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet kampanyasından verilen 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet” üzerine 1 yorum

 1. Maksat dedi ki:

  Maksat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir