Kapat
Turkcell Kampanyalar 414 0

Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası

Turkcell, abonelerine birçok yolsan internet hediye etmeye deva ediyor. Bu kapsamda bir kampanya hazırlayan Turkcell, abonelerinin iznine GB hediye etmeye başladı. Bu yazımızda Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, abonelerine BİP üzerinden yine internet verebileceği bir kampanya başlattı. Turkcell İzninize GB Hediye kampanyası kapsamında mobil ödeme izni veren abonelere internet hediye edecek. Turkcell’ in bu internet kampanyasından yararlanmak için senyapdiye kanalını takip etmesi gerekiyor.

TURKCELL İZNİNİZE GB HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası faturalı ve faturasız hat sahibi tüm abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında abonelerin BİP uygulaması üzerinden senyapdiye kanalını takip etmesi ve alışverişlerini hattına yansıtması gerekmektedir.

Turkcell aboneleri, BİP uygulamasına kullanarak kolaylıkla internet hediyesi kazanabilirler. Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyasına katılan abonelere günlük kullanabilecekleri 1 GB internet hediye edilecektir.

TURKCELL İZNİNİZE GB HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell abonelerinin Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyasından yararlanması için öncelikle BİP uygulamasını indirmesi gerekir. Turkcell BİP uygulaması içerisinde yer alan senyapdiye kanalına abone olan Turkcell aboneleri, uygulama içerisinde yer alan “İzninize Hediye GB” butonuna bastıktan sonra alışverişlerini Turkcell faturasına ya da Turkcell faturasız hatlarda TL bakiyesini kullanma yolunu kullanarak bedava internet kazanabilir.

Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyasından kazanılan 1 GB internet, 24 saat geçerlidir. Bunun yanı sıra abonelere salla kazan uygulamasından ek sallama hakkı sunulmaktadır. Kampanyadan bedava internet kazanan abonelere kazandıkları haklar SMS ile bilgilendirme sonrasında yüklenecektir

TURKCELL İZNİNİZE GB HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan bedava internet kazanmak için abonelerin BİP uygulamasını yüklemesi gerekir.
 • BİP uygulamasında yer alan senyapdiye kanalına abone olan Turkcell aboneleri, kanalın içerisinde yer alan İzninize Hediye GB butonuna basarak kampanyadan yararlanma hakkını kazanırlar.
 • Turkcell abonelerinin Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyasından bedava internet kazanmak için abonelerin alışverişlerinde faturalarına ya da var olan TL bakiyelerine yansıtma işlemini yapması gerekir.
 • Kampanyaya katılan Turkcell abonelerine 1 gün geçerli 1 GB internet hediye edilecektir.
 • Turkcell aboneleri, Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyasından aylık sadece bir kere yararlanma hakkına sahip olurlar.
 • 1 GB internet hakkının dolmasının ardından aboneler var olan tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Turkcell aboneleri, kampanyadan kazandıkları 1 GB interneti kullandıktan sonra var olan tarifelerindeki internet üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler.
 • Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir