Kapat
Turkcell Kampanyalar 1.261 0

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası

Turkcell’ den okumayı teşvik eden bir kampanya geldi. Turkcell Lifecell ilk hattım abonesi olan Turkcell aboneleri, Dergilik’ te geçerli 1 GB internet kazanıyorlar. Bu yazımızda Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, Dergilik üzerinden internet hediye etmeye devam ediyor. Turkcell Lifecell ilk hattım aboneleri, dergilik uygulamasına girerek çocuk kategorisinden 3 dergi indirdiğinde aylık 1 GB internet kazanma şansına sahip olacak.

TURKCELL LİFECELL İLK HATTIM DERGİLİK 1 GB KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası, Turkcell Lifecell ilk hattım abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Dergilik uygulamasını indirerek giriş yapan ve içerik indiren abonelere 1 GB internet hediye edilecek.

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyasına dahil olmak isteyen aboneler, Lifecell ilk hattın yıllık katlama abonelik kampanyası sayesinde bedava internet kazanabilirler. Kampanya kapsamında Dergilik uygulamasından bedava internet kazanabilmek için Dergilik uygulamasının çocuk kategorisinden her ay için aylık 3 dergi indirmek gerekmektedir. İndirilen dergiler karşılığında 1 ay geçerli 1 GB internet hediye edilecektir.

TURKCELL LİFECELL İLK HATTIM DERGİLİK 1 GB KAMPANYASI NASIL KULLANILIR?

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası nasıl kullanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyasına dahil olması ve ön ödemeli Lifecell İlk Hattım tekliflerinden yararlanması gerekir.

Kampanyadan internet hediyesi kazanmak için abonelerin Dergilik uygulaması içerisinden 3 çocuk dergisi indirmesi gerekmektedir. Her ay 3 dergi indiren Turkcell abonelerine 1 ay geçerli 1 GB internet hediye edilir.

TURKCELL LİFECELL İLK HATTIM DERGİLİK 1 GB KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası, Turkcell Lifecell İlk Hattım abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanya kapsamında Dergilik uygulamasına girerek her ay 3 dergi indiren abonelere aylık 1 GB internet hediye edilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin çocuk kategorisinde her ay 3 dergi indirmesi gerekir.
  • Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyasından kazanılan 1 GB internet 1 ay boyunca geçerlidir.
  • Kampanyadan kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyasından kazanılan internet hediyesinin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.

  • Turkcell, abonelerine 1 GB internet kullanımlarında %80 kullanım zamanında ve tamamı kullanıldığında SMS ile bilgilendirme yapmaktadır.
  • Turkcell aboneleri, Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası kapsamında kalan internet kullanım haklarını öğrenmek için KALAN yazıp 2200’a SMS göndermek gerekir.
  • Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyasından kazanılan internetin bir sonraki aya devretmesi mümkün değildir.
  • Turkcell, Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir