Kapat
Turkcell Kampanyalar 4.171 0

Turkcell O Dergileri İndirenlere 1 GB Hediye İnternet Veriyor!

Turkcell, internet hediye ettiği kampanyalarında sınır tanımıyor. Hemen her yolla abonelerine internet hediye eden Turkcell, bu sefer de dergi indiren abonelerine 1 GB internet hediye edeceğini açıkladı. Bu yazımızda Turkcell O Dergileri İndirenlere 1 GB Hediye İnternet Veriyor başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, abonelerinin okuma alışkanlığı kazanması ve özellikle gençleri dergi okumaya özendirmek adına çok önemli bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında her ay 3 dergi indiren abonelere 1 GB internet hediye edilecek.

TURKCELL DERGİ İNDİRENE 1 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell dergi indirene 1 GB internet kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Dergilik uygulaması üzerinden her ay 3 dergi indiren tüm abonelere 1 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell’ in Lifecell İlk Hattım üzerinden sunduğu kampanyanın temel amacı, gençlerin ve çocukların daha fazla okuma alışkanlığı kazanmasına destek olmak. Bu amaçla Turkcell, Dergilik uygulamasından her ay 3 çocuk dergisi indiren tüm abonelerine 1 GB internet hediye edecek.

TURKCELL DERGİ İNDİRENE 1 GB İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell dergi indirene 1 GB internet kampanyasından yararlanmak için abonelerin Dergilik uygulamasına girerek 3 dergi indirmesi gerekir. Bu işlem için abonelerin öncelikle cep telefonlarına uygulama mağazasından Turkcell Dergilik uygulamasını indirmesi gerekir.

Dergilik uygulamasının indirilmesinin ardından uygulama içerisindeki çocuk kategorisinden 3 dergi indirilmesi gerekir. Derginin indirilmesinin ardından abonenin hattına 1 ay boyunca geçerli 1 GB internet yüklenecektir.

TURKCELL DERGİ İNDİRENE 1 GB İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell dergi indirene 1 GB internet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell dergi indirene 1 GB internet kampanyası tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ya da Lifecell İlk Hattım tekliflerinden yararlanıyor olmak gerekir.
 • Turkcell dergi indirene 1 GB internet kampanyasından 1 GB internet kazanmak için abonelerin öncelikle Dergilik uygulamasını indirmesi gerekir.
 • Turkcell dergi indirene 1 GB internet kampanyası kapsamında verilecek 1 GB internet aylık olarak kullanılacaktır.
 • Kampanyadan 1 GB internet kazanabilmek için abonelerin Dergilik uygulaması içerisindeki çocuk kategorisinden 3 adet dergi indirmesi gerekir.

 • Dergilerin indirilmesinin ardından abonelere 1 GB internet otomatik olarak yüklenecektir.
 • Turkcell dergi indirene 1 GB internet kampanyasından aylık sadece bir defa yararlanmak mümkündür.
 • Turkcell aboneleri, gerekli şartları yerine getirdiği sürece Turkcell dergi indirene 1 GB internet kampanyasından her ay yararlanma hakkına sahiptir.
 • Turkcell dergi indirene 1 GB internet kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell dergi indirene 1 GB internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir