Kapat
Turkcell Kampanyalar 652 0

Turkcell Online Hat Alana 8 GB Hediye İnternet Veriyor

Turkcell, hazırladığı yeni kampanya kapsamında Online başvuru ile hat alana 8 GB internet hediye ediyor. Kampanya kapsamında internet üzerinden form doldurarak Turkcell abonesi olan herkese 8 GB internet verilir. Bu yazımızda Turkcell Online Hat Alana 8 GB Hediye İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, abonelerine her fırsatta hediye internet vermeye devam ediyor. Turkcell, kampanya ve tarifeleri ile bedava internet vermesinin yanı sıra yeni hat alan abonelere de bedava internet hediye ediyor.

TURKCELL ONLİNE HAT ALANA 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Online Hat Alana 8 GB Hediye İnternet kampanyası, yeni Turkcell abonelerine özel olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell internet sitesi üzerinden giriş yaparak yeni hat alan abonelere 8 GB internet hediye edilir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell aboneleri, internet sitesi üzerinden hazırlanmış başvuru formunu doldurmak zorundadır. Turkcell abonesi olmak isteyenler karşılarına çıkan üç seçenekten birisini belirleyerek abonelik işlemlerine başlayabilir.

TURKCELL ONLİNE HAT ALANA 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Online Hat Alana 8 GB Hediye İnternet kampanyasından yararlanmak için aboneler seçeneklerden birisini belirlemek zorundadır. Abonelere sunulan seçenekler şu şekilde sıralanır;

 • Bütün numarayı aramak istiyorum
 • Numaranın son 4 hanesine göre aramak istiyorum
 • Tercihim yok, rastgele getir

Bu seçeneklerden birisini belirleyen aboneler numara seçiminin ardından hat başvuru işlemini tamamlayabilirler. Abonelerin başvuru formunu doldurarak işlemlerini tamamlamasının ardından abonenin istediği yere yeni hattı getirilmektedir.

Yeni Turkcell aboneleri, hatlarını evlerinden bile çıkmadan alma hakkına sahiptir. Turkcell yetkilisi, yeni abonenin talep ettiği adrese hattı teslim eder. Hattın içerisinde 8 GB internet hediyesi de verilmektedir.

TURKCELL ONLİNE HAT ALANA 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Online Hat Alana 8 GB Hediye İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Online Hat Alana 8 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Turkcell yeni hat abonelerine yönelik bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Turkcell numara taşıma ya da yeni hat alması gerekmektedir.
 • Kampanyadan 8 GB almak için abonelerin Turkcell resmi internet sitesi üzerinden başvuruda bulunması gerekir.
 • Başvuru sırasında abonelerin istediği telefon numarasını seçme hakkı bulunmaktadır.

 • Turkcell Online Hat Alana 8 GB Hediye İnternet kampanyasına katılan abonelerin istedikleri yere hatları elde teslim edilir.
 • Yeni hat alan abonelere hat ile birlikte 8 GB internet hediye edilir.
 • Turkcell Online Hat Alana 8 GB Hediye İnternet kampanyasından verilen 8 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyada kazanılan 8 GB internetin üçüncü bir kişiye devredilmesi mümkün değildir.
 • Kampanyaya katılan yeni Turkcell abonelerine verilen 8 GB internet sadece bir seferliktir.
 • Turkcell, Turkcell Online Hat Alana 8 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir