Kapat
Turkcell Kampanyalar 1.554 0

Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell yeni aboneleri için hazırladığı bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Bu sefer hazırlanan kampanya, online başvuruda bulunan ve İstanbul’ da yaşayan abonelere yönelik geldi. Bu yazımızda Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, yeni abone sayısını artırmak için hazırladığı kampanyaları artırmaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası İstanbul’ da ikamet eden yeni abonelerine yönelik olarak hazırlandı.

TURKCELL ONLİNE İSTANBUL TESLİMATLARINA ÖZEL 5 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyası, tüm İstanbul’ da yaşayan yeni Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell abonesi olmak için online başvuruda bulunan yeni abonelere 5 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell online başvuruda bulunan yeni abonelerin Platinum 25 tarifesini seçmeleri ve İstanbul ‘da ikamet etmeleri karşılığında bir hafta kullanabilecekleri 5 GB internet otomatik olarak hatlarına tanımlanmaktadır.

TURKCELL ONLİNE İSTANBUL TESLİMATLARINA ÖZEL 5 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından yararlanmak isteyen yeni Turkcell abonelerinin öncelikle online başvuruda bulunması gerekmektedir. Online üzerinden yapılacak başvurularda Platinum 25 tarifesine geçiş yapan abonelere 5 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyenlerin geçmek zorunda oldukları Turkcell Platinum 25 tarife içeriği şu şekildedir;

 • 25 GB internet
 • İlk ay ek olarak 20 GB internet
 • Her yöne 1500 dakika konuşma
 • Turkcell aboneleri ile sınırsız konuşma
 • BİP üzerinden sınırsız mesajlaşma
 • Turkcell Platinum 25 tarife ücreti: 89 TL yerine 74 TL (ilk 3 ay indirimli fiyat geçerlidir)

TURKCELL ONLİNE İSTANBUL TESLİMATLARINA ÖZEL 5 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyası, tüm yeni faturalı Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak için online üzerinden başvuruda bulunmak gerekmektedir.
 • Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak için İstanbul’ da ikamet ediyor olmak gerekmektedir.
 • Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında verilecek olan 5 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilmektedir.
 • Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından verilen 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından hediye interneti almak için Platinum 25 tarifesine geçiş yapan abonelerin Turkcell Dijital Operatör üzerinden “Hediye Havuzu” bölümüne girmesi gerekmektedir.
 • Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından verilen hediye internet sadece bir sefer verilmektedir.
 • Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında satın alınan paket aktif hale getirildiği zaman abonelere SMS ile bilgi verilmektedir.
 • Turkcell, Turkcell Online İstanbul Teslimatlarına Özel 5 GB İnternet Hediye Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir