Kapat
Turkcell Kampanyalar 2.363 0

Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye!

Turkcell, pandemi sürecinde evde kalmak zorunda olan abonelerinin interneti daha rahat kullanabilmesi için yeni bir internet hediye kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında evden çıkmayan abonelere anında 10 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, Corona virüs ile mücadele kapsamında abonelerinin internet kullanımına ağırlık vermesi nedeniyle yüzlerini güldürecek bir kampanya hazırladı. Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında pandemi sürecini evde geçiren tüm Turkcell abonelerine 10 GB internet hediye edilecek.

TURKCELL PANDEMİ DESTEK İLE EVDEN ÇIKMAYANA ANINDA 10 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında pandemi sürecini evde geçirmek zorunda kalan tüm abonelere bedava internet kullanım hakkı verilmektedir.

Pandemi sürecinde evinde olan ve internette daha fazla vakit geçiren abonelerinin internetten de yoksun kalmaması adına hazırlanan bu kampanya üzerinden tüm abonelere 10 GB internet hediye edilecektir.

TURKCELL PANDEMİ DESTEK İLE EVDEN ÇIKMAYANA ANINDA 10 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyasına katılmak isteyen abonelerin yapması gereken oldukça basittir. Turkcell aboneleri, pandemi sürecinde kullanabilecekleri 10 GB internet hakkını kazanmak için BİP uygulamasını kullanmalıdır.

Turkcell aboneleri, BİP uygulamasını cep telefonlarına indirerek uygulama içerisinde 10 GB internet hediyelerini kolaylıkla alabilecekler. Alınan 10 GB internet hediyesi sayesinde evde kalınan sürede eğlenceli vakit geçirmek mümkün olacak. Turkcell abonelerinin internet hediyesini almak için SMS ile başvuruda bulunması gerekmeyecek.

TURKCELL PANDEMİ DESTEK İLE EVDEN ÇIKMAYANA ANINDA 10 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında abonelere evde kaldıkları sürece rahat internete girebilmeleri adına 10 GB internet hediye edilmektedir.
  • Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında 10 GB internet almak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle BİP uygulamasına girmesi gerekmektedir.
  • Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyasından alınan 10 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan 10 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan 10 GB internetin kullanım süresi dolduğu zaman aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.
  • Turkcell, Turkcell Pandemi Destek İle Evden Çıkmayana Anında 10 GB İnternet Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir