Kapat
Turkcell Kampanyalar 225 1

Turkcell Pasaj’da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatı!

Turkcell, pasaj üzerinden tüm müşterilerine hen uygun fiyatlarla alışveriş yapma hem de ödüller kazanma şansı sunuyor. Pasaj üzerinden bankalarla sık sık anlaşma yapan Turkcell, son anlaşmasını Garanti Bankası ile yaptı. Bu yazımızda Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatı! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, Pasaj üzerinden alışveriş yapacak olan müşterilerinin ödeme yaparken aynı zamanda kazanç elde etmesini sağlamak için kampanyalar ve anlaşmalar yapmaya devam ediyor. Cep telefonu operatörünün bu seferki kampanya anlaşması Garanti Bankası işe oldu.

TURKCELL PASAJ’ DA 300 TL BONUS KAZANMA FIRSATI!

Turkcell ve Garanti Bankası arasında yapılan anlaşma kapsamında Garanti Bankası Bonus Kart kullanan müşteriler, Pasaj üzerinden yapacakları alışverişlerde 300 TL’ ye kadar bonus kazanma şansına sahip olacaklar.

Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatı kapsamında belirlenen tarihler arasında Turkcell pasaj üzerinden tek seferde 2,000 TL ve üzerinde alışveriş yapan tüm müşterilere bonus kazanma fırsatı sunulacak.

TURKCELL PASAJ’ DA 300 TL BONUS NASIL KAZANILIR?

Turkcell pasaj’ da 300 TL bonus nasıl kazanılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell Pasaj müşterileri pasaj üzerinden yapacakları alışverişlerde 2,000 TL ve üzeri alımlarda ödeme aşamasında Garanti bonus kredi kartını kullanmak zorundadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen bonus kredi kartı kullanıcılarının harcama öncesinde BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyayı bulması ve “Hemen Katıl” butonuna basarak kampanyaya dahil olması gerekmektedir.

Kampanyaya katılan müşterilerin Turkcell Pasaj üzerinden tek seferde yapacakları 2,000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL bonus kazanma şansına sahip olacaklardır. Bunun yanı sıra yeni Garanti Bonus müşterisi olanların yapacakları ilk 2,000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL üzerine ek 150 TL daha bonus kazanma hakkı sunulmaktadır.

Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatından yararlanacak olan müşterileri, alışverişlerini Turkcell resmi internet sitesi ya da Turkcell Dijital Operatör Uygulaması üzerinden pasaj uygulamasına girerek birbirinden ilgi çekici ürünler arasından ihtiyaçlarını belirleme ve alışveriş yaparak bonus kazanma şansına sahip olacaklardır.

TURKCELL PASAJ’ DA 300 TL BONUS KAZANMA FIRSAT KAMPANYASI DETAYLARI NEDİR?

Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsat kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatı, Turkcell abonesi olsun ya da olmasın tüm müşterilere yönelik hazırlanmış bir fırsat kampanyasıdır.
  • Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatından yararlanmak isteyen müşterilerin pasaj uygulaması üzerinden en az 2,000 TL ve üzerinden tek seferde alışveriş yapması gerekmektedir.
  • Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatı kapsamında bonus kazanma hakkı sadece Garanti Bankası Bonus kredi kartı müşterilerine sunulmaktadır.
  • Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatından yararlanmak isteyen müşterilerin öncelikle BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılmış olması gerekmektedir.
  • Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatından faydalanacak olan müşterilerin tek seferde yapacakları 2,000 TL ve üzeri harcamalarına 150 TL bonus hediye edilecektir.
  • Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatından 300 TL bonus kazanma hakkı sadece yeni Garanti bonus kredi kartı müşterilerine sunulmaktadır. Yeni müşteriler, 2,000 TL ve üzeri alışverişlerinde 150 TL + ek 150 TL olmak üzere 300 TL bonus kazanabileceklerdir.
  • Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatına pasaj uygulamasındaki cihazlar sekmesinde yer alan tüm kategoriler ve ürünler dahildir.
  • Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatından sadece Garanti Bonus kredi kartı sahipleri faydalanabilmektedir. Banka kartları kampanyaya dahil değildir.
  • Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatından yararlanan müşterilerin alışverişlerini iptal etmeleri durumunda kazandıkları bonus geri alınacaktır.
  • Turkcell ve Garanti Bankası, Turkcell Pasaj’ da 300 TL Bonus Kazanma Fırsat kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Pasaj’da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatı!” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir