Kapat
Turkcell Kampanyalar 514 0

Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası!

Turkcell, hamburgersiz yapamayan aboneleri için çok avantajlı bir kampanya hazırladı. Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası sayesinde Turkcell aboneleri, Paycell QR ile yapacakları ödeme karşılığında Burger King siparişlerinde %50 indirim fırsatından yararlanacaklar. Bu yazımızda Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, farklı kampanyaları ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Turkcell’ den bu kez hamburger tutkunu abonelerini sevindirecek bir kampanya haberi geldi. Turkcell aboneleri, Paycell kullanarak yapacakları ödeme karşılığında Burger King hamburger menülerini yarı fiyatına alabilecekler.

TURKCELL PAYCELL İLE BURGER KİNG’DE YÜZDE 50 İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Burger King üzerinden yapılacak olan hamburger menü siparişlerinin ödemesini Paycell ile yapan aboneler, indirim hakkından yararlanmış olurlar.

Turkcell Paycell üzerinden ödeme işlemini gerçekleştiren Turkcell aboneleri, Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası sayesinde alacakları menüyü %50 indirimli olarak gerçekleştirebilirler.

TURKCELL PAYCELL İLE BURGER KİNG’DE YÜZDE 50 İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell aboneleri, Burger King üzerinden yapacakları hamburger menü alışverişlerinde ödeme şekli olarak Paycell QR sistemini kullanmalıdır.

Turkcell Paycell QR ile ödeme gerçekleştiren aboneler, King Chicken Menü’ de geçerli %50 indirim hakkını kazanmış olurlar. Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyasından faydalanmak için Paycell uygulaması içerisinde yer alan Hediye Dünyam alanındaki kupon kodunu kullanarak indirimden yararlanabilir.

TURKCELL PAYCELL İLE BURGER KİNG’DE YÜZDE 50 İNDİRİM KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası, tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyasına katılmak için Burger King siparişlerinde Paycell QR ile ödeme yapmak gerekir.
  • Burger King siparişinde Paycell ile ödeme yapan abonelere alacakları King Chicken menüde %50 indirim hakkı kazanılacaktır.
  • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası kapsamında %50 indirimli olarak verilecek olan King Chicken Menü içerisinde bir adet King Chicken hamburger + orta boy patates + orta boy içecek yer almaktadır.

  • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyasına katılarak Paycell ile ödeme yapan Turkcell aboneleri, %50 indirim fırsatından yararlanmak için Paycell uygulaması içerisinde yer alan Hediye Dünyam alanındaki “Kuponları Gör” kısmına girdikten sonra “Şimdi Kullan” butonuna basarak kodu alabilirler.
  • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası, seçili Burger King restoranlarında farklı fiyatlar ile geçerlidir.
  • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası, havaalanı restoranları, mobil restoranları ve paket serviste geçerli değildir.
  • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası başka promosyonlar ile birleştirilemez.
  • Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası kapsamında abonelere tanımlanan %50 indirim kodu hemen kullanıma başlanabilir.
  • Turkcell, Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir