Kapat
Turkcell Kampanyalar 13.507 1

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet

Turkcell, Platinum Black müşterilerine özel yeni bir hediye internet kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Platinum Black abonesi olan tüm Turkcell abonelerine 5 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, bireysel aboneleri için tarifeler hazırlamaya devam ediyor. Turkcell’ den yeni gelen internet kampanyası, Turkcell Platinum Black abonelerine yönelik oldu. Turkcell Platinum Black aboneleri, kampanya şartlarına uymaları karşılığında her ay 5 GB internet kazanacak.

TURKCELL PLATİNUM BLACK İLE HER AY 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Platinum Black abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak için abonelerin kontratlı 30 GB ve üstü Platinum Black tarifesini kullanması ya da hem cepte Platinum hem de evde Fiber Platin aboneliğini kullanması gerekir.

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyasına katılan abonelere her ay var olan internet haklarına ek olarak 5 GB internet hediye edilecektir. Kampanya kapsamında hediye kazanma hakkını elde etmiş olan abonelere bir aylık sürede geçerli 5 GB internet hediye edilir.

TURKCELL PLATİNUM BLACK İLE HER AY 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle Platinum Black tarifelerinden birisine geçmesi gerekir. Kontratlı 30 GB ve üstü tarifelere geçen ya da hem cepte hem evinde Platinum paket kullanan abonelere internet hediyesi verilecektir.

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyasına katılım tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aboneler, Platinum Black tarifesini kullanmaları karşılığında hediye 5 GB internet kazanmaktadır. Turkcell abonelerinin Turkcell Platinum Black abonelikleri ardından Turkcell Platinum uygulamasına girerek “İnterneti Al” butonunu aktif hale getirmesi gerekmektedir.

TURKCELL PLATİNUM BLACK İLE HER AY 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Turkcell Platinum Black abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak için abonelerin Platinum Black tarifesine geçmesi gerekir.
  • Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyası 30 GB ve üzeri kontratlı paketlerde ve hem cepten hem evden Platinum tarifesini kullanan aboneler için geçerlidir.
  • Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyası, sınırsız abonelik için sunulmuş bir kampanyadır.
  • Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyası, her 30 günde bir paket alımlarında geçerlidir.
  • Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyasından alınan 5 GB internet her ay otomatik olarak abonelerin hattına tanımlanacaktır.
  • Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında verilen 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell, Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir