Kapat
Turkcell Kampanyalar 671 1

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası

Turkcell Rahat tarifeler üzerinden yeni bir kredi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Turkcell Rahat tarifelere geçip 12 ay kalma sözü veren abonelere 3 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, son dönemde rahat tarifeleri ile dikkat çekmeye başladı. Hem faturalı hem faturasız olarak kullanılabilen Rahat tarifeler üzerinden kampanya hazırlayan Turkcell, 12 ay kalma sözü veren abonelere 3 GB internet hediye edecek.

TURKCELL RAHAT HAYDİ GEL 3 GB KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin Rahat tarifelerden birisine geçiş yapması gerekir.

Turkcell aboneleri, rahat tarifelere geçtikten sonra tarifede kalmak için 12 ay taahhüt sözü vermek zorundadır. Taahhütlü aboneler, kampanya üzerinden 3 GB internet kazanırlar. Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası kapsamında seçilecek tarifeler Rahat Fırsat 3 GB ve Rahat Fırsat 5 GB olarak hazırlanmıştır.

TURKCELL RAHAT HAYDİ GEL 3 GB KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyasından yararlanmak için abonelerin Rahat Fırsat tarifelerinden birisine geçmesi ve bu tarifede 12 ay kalma sözü vermesi gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin son 90 gün içerisinde Turkcell Rahat tarifeye numarasını taşımış ya da yeni hat alarak gelmiş olması gerekmektedir.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyasının şartlarını taşıyan abonelere yurt içinde kullanabilecekleri 3 GB internet hediye edilecektir. Hediyeyi alabilmek için 12 ay kalma sözü vermek zorunludur. Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyasına geçiş yapan abonelerin paket almaları ile birlikte hediyeleri aktif hale gelecektir.

TURKCELL RAHAT HAYDİ GEL 3 GB KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası detayları şu şekildedir;

 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin rahat tarifelerden birisine geçiş yapması gerekir.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyasından numara taşıma ya da yeni hat alma yolu ile rahat tarifelere geçiş yapan aboneler faydalanabilir.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyasına dahil olan tarifeler Turkcell Rahat Fırsat 3 GB ve Turkcell Rahat Fırsat 5 GB olarak belirlenmiştir.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyasına katılmak için rahat tarifelere geçiş yapan aboneler ilk paketleri le birlikte 3 GB internet hediyelerini kullanmaya başlayabilirler.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası kapsamında verilen 3 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyasından yararlanan abonelerin 3 GB interneti üçüncü kişilerle paylaşması mümkün değildir.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyasına katılan abonelerin internet kullanımlarının %80 ve %100’ lük kısmı kullanıldığında SMS ile bilgilendirme yapılır.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyasına tüm Turkcell abonelerinin katılım hakkı bulunmaktadır.
 • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyasını iptal etmek için müşteri hizmetlerini aramak ya da Turkcell mağazalarına gitmek gerekmektedir.
 • Turkcell, Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası” üzerine 1 yorum

 1. Ayten dedi ki:

  İnternet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir