Kapat
Turkcell Kampanyalar 8.066 1

Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020

Ramazanın gelmesiyle birlikte operatörler tek tek Ramazan hediyelerini açıklamaya başladı. Ramazan ayına özel abonelerine hediye veren operatörlerden birisi de Turkcell oldu. Bu yazımızda Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, her Ramazan ayında abonelerine özel hediyeler veriyor. Bu yıl da Ramazan ayına giren Turkcell aboneleri, kullandıkları operatörden gelecek yeni hediyeyi merak etmeye başladı. Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi vereceğini duyurdu.

TURKCELL RAMAZAN AYI 1 GB BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ 2020 NASIL ALINIR?

Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 yılı için de abonelerine sunuldu. Turkcell aboneleri, Ramazan ayı boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet hediyesini almaya başladı. Birçok abone ise Turkcell tarafından verilen 1 GB internet hediyesinin nasıl alınacağını merak etmeye başladı.

Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell aboneleri ister faturalı ister faturasız hat kullanıyor olsun, Dijital Operatör uygulaması üzerinden 1 GB internet alma şansına sahiptir.

TURKCELL RAMAZAN AYI 1 GB BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ 2020 NASIL KULLANILIR?

Turkcell Ramazan ayı 1 GB internet hediyesini almak için Dijital Operatör uygulamasına giren aboneler, uygulama içerisinden kendilerine gösterilen yönergeyi izleyerek kısa sürede 1 GB internet hediyesini alabilirler.

Turkcell tarafından Ramazan ayına özel tüm abonelerine yönelik hazırlanmış olan 1 GB internet hediyesi 1 ay boyunca kullanılabilmektedir. Kampanyadan faturalı ve faturasız tüm abonelerin yararlanma hakkı bulunmaktadır.

TURKCELL RAMAZAN AYI 1 GB BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ 2020 KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 kampanyası tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak sunulmaktadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Dijital Operatör uygulamasına giriş yapması gerekir.
 • Dijital operatör uygulaması üzerinden yönergeleri izleyen Turkcell aboneleri, kısa sürede 1 GB internet hediyelerini alabilirler.
 • Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyaya katılarak Turkcell Ramazan ayı hediyesi 1 GB interneti alan kişilerin bu interneti üçüncü kişilerle paylaşması mümkün değildir.
 • Kampanyaya katılan Turkcell aboneleri 1 GB interneti bir ay boyunca kullanma hakkına sahiptir.
 • Turkcell aboneleri, Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 hediyesinin kullanmadıkları haklarını 1 ay bitince kaybederler.
 • Ramazan ayı için abonelere verilmiş olan 1 GB internetin kullanım süresi dolmasına yakın ve dolduğu zaman Turkcell SMS ile abonelerini bilgilendirir.
 • Kampanyadan verilen 1 GB internet hakkının dolmasının ardından aboneler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler.
 • Turkcell, Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020” üzerine 1 yorum

 1. engin dedi ki:

  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir