Kapat
Turkcell Kampanyalar 1.889 0

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası

Turkcell Ramazan ayında abonelerinin internetsiz kalmaması için sürekli olarak kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörden bu sefer gelen kampanya, Salla Kazan üzerinden gerçekleştirildi. Bu yazımızda Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, her sene olduğu gibi bu sene Ramazan ayında da birbirinden ilgi çekici kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu sefer hazırladığı internet hediye kampanyası, Salla Kazan uygulaması üzerinden sunuldu.

TURKCELL RAMAZAN’A ÖZEL SALLA KAZAN PAYLAŞ KATLA KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Ramazan ayı boyunca Salla Kazan yapan Turkcell aboneleri, kendilerine çıkan hediyeleri sevdikleri ile paylaşarak hediyeyi iki katına katlama şansına sahip olmaktadır.

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası kapsamında her hafta Cuma günü uygulama üzerinden Salla Kazan yapan Turkcell aboneleri, kendilerine çıkan hediyenin iki katı kadarını istedikleri Turkcell abonesine hediye olarak gönderebilecektir.

TURKCELL RAMAZAN’A ÖZEL SALLA KAZAN PAYLAŞ KATLA KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyasından yararlanmak için öncelikle abonelerin cep telefonlarına Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından ana sayfada yer alan Salla Kazan butonuna basılmalıdır.

Salla Kazan uygulamasına girişin ardından ekranı sallayarak kendilerine çıkan hediyeyi gören aboneler, bu hediyeyi kendileri kullanabilecekleri gibi sevdikleri ile de paylaşabilirler. Hediyeyi paylaşmak isteyen aboneler sayfanın altında yer alan butona tıklayarak hediyeyi ikiye katlamış şekilde istedikleri numaraya gönderebilecektir.

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası kapsamında iki katı hediye gönderecek olan Turkcell aboneleri, ilgili alana ister sevdiklerinin numarasını girerek ister yanında bulunan rehber simgesinden telefonlarının rehberine girerek istedikleri kişiyi seçtikten sonra hediyelerini gönderebileceklerdir.

TURKCELL RAMAZAN’A ÖZEL SALLA KAZAN PAYLAŞ KATLA KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyasından faydalanmak için Turkcell dijital Operatör uygulamasını kullanıyor olmak gerekmektedir.
  • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası kapsamında Salla Kazan yapan aboneler, kendilerine gelen hediyeyi ikiye katlayarak sevdikleri ile paylaşabileceklerdir.
  • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyasından gönderilen hediyeler karşı tarafa SMS ile gönderildikten sonra hemen kullanım hakkı başlayacaktır.
  • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası, Ramazan ayı boyunca her Cuma günü kullanılabilecektir.
  • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası tamamen ücretsiz bir kampanyadır.
  • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyasından gönderilen hediyenin süresi ne kadar ise hediyeyi alan kişi bu süre çerçevesinde hediyesini kullanabilecektir.
  • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyasından kazanılan hediyeler sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyasından gönderilen hediyelerin bir başkasına devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell, Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir