Kapat
Turkcell Kampanyalar 3.030 0

Turkcell Sahur Paketi 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, Ramazan ayı boyunca abonelerine birbirinden farklı kampanyalar ile internet dağıtmaya devam ediyor. Ramazan ayına özel kampanya hazırlayan Turkcell, sahurda da abonelerini yalnız bırakmadı. Turkcell Sahur Paketi sayesinde tüm abonelerine bedava internet verecek. Bu yazımızda Turkcell Sahur Paketi 2 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell her sene olduğu gibi bu sene de Ramazan ayına özel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Ramazan ayı başında abonelerine bedava internet veren Turkcell, bu sefer de sahurda doya doya internet kullanabilmek için abonelerine bedava internet kampanyası hazırladı.

TURKCELL SAHUR PAKETİ 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Sahur Paketi 2 GB Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell abonelerine sahurda internet kullanabilmeleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için faturalı ve faturasız abone olmak fark etmeden yararlanma hakkı sunulmaktadır.

Turkcell, abonelerinin gün boyu olduğu gibi gece sahur zamanında da rahatlıkla internet kullanması için sahura özel paketler hazırlamaktadır. Turkcell sahur paketi 2 GB bedava internet kazanmak için abonelerin BİP uygulamasını kullanması gerekir.

TURKCELL SAHUR PAKETİ 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Sahur Paketi 2 GB Bedava İnternet Kampanyasından nasıl yararlanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell Sahur Paketi 2 GB Bedava İnternet Kampanyasından bedava internet kazanmak için abonelerin öncelikle BİP uygulamasını yüklemesi gerekir.

BİP uygulamasını yükleyen Turkcell aboneleri, 02:00 – 05:00 arasında BİP uygulaması üzerinden 5 farklı kullanıcıya mesaj atmaları durumunda 2 GB bedava internet kazanma şansına sahip olurlar. Turkcell abonelerinin sahurda 5 kişiye mesaj atmalarının hemen ardından 2 GB internet hatta otomatik olarak yüklenecektir.

TURKCELL SAHUR PAKETİ 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Sahur Paketi 2 GB Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Sahur Paketi 2 GB Bedava İnternet Kampanyası tüm Turkcell aboneleri için geçerlidir.
  • Kampanyadan 2 GB internet kazanmak için öncelikle BİP uygulamasının indirilmesi gerekir.
  • BİP uygulamasını indirerek sahur zamanında 5 kişiye mesaj gönderen Turkcell aboneleri, 2 GB internet hediye kazanırlar.
  • Turkcell Sahur Paketi 2 GB Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan kalan internet kullanım hakkını öğrenmek için abonelerin Dijital Operatör uygulamasına girmesi yeterli olacaktır.
  • Turkcell Sahur Paketi 2 GB Bedava İnternet Kampanyasından verilen 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell aboneleri, sahur paketi kapsamında kazandıkları 2 GB internetin kullanımını iptal etmek için Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden iptal talebinde bulunmak zorundadır.
  • Turkcell abonelerine Turkcell Sahur Paketi 2 GB Bedava İnternet Kampanyasından verilen 2 GB internetin kullanım süresinin dolmasına yakın ve dolduğu zaman SMs ile bilgi verilecektir.
  • Turkcell, Turkcell Sahur Paketi 2 GB Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir