Kapat
Turkcell Kampanyalar 10.127 1

Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell, Corona virüsle mücadele günlerinde faturalı ve faturasız hat kullanan abonelerine yönelik oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında senyapdiye kanalına abone olan tüm faturalı hat sahipleri günlük 1 GB internet kazanma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, Corona virüs ile mücadele kapsamında düzenlediği kampanyalara her gün bir yenisini ekliyor. BİP üzerinden sunduğu senyapdiye kanalından her zaman hediye internet veren Turkcell, şimdi de Corona virüs ile mücadele için hediye internet vermeye başladı.

TURKCELL SENYAPDİYE SAĞLIĞIMIZ İÇİN 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet Kampanyası, Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell BİP üzerinden senyapdiye kanalına üye olmak ve Sağlık Bakanlığı’nın Corona virüs ile ilgili hazırladığı 14 kural videosunu izlemek gerekmektedir.

Senyapdiye kanalına üye olan Turkcell aboneleri, her gün kanalı ziyaret ederek ve hazırlanan videoyu izleyerek 1 GB internet kazanma şansına sahip olacaktır. Kanal üzerinden 1 GB internet kazanma hakkı her gün videoyu izleyen ilk 10 bin kişiye verilmektedir.

TURKCELL SENYAPDİYE SAĞLIĞIMIZ İÇİN 1 GB HEDİYE İNTERNET NASIL ALINIR?

Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanarak hediye almak için senyapdiye kanalına girmek ve hazırlanmış olan videoyu izleyerek verilen görevi yerine getirmek gerekmektedir.

Her gün belirlenen görevi yapan ilk 10 bin kişiye günlük 1 GB internet hediye edilecektir. Turkcell aboneleri senyapdiye kanalı üzerinden verilen görevi yerine getirdikten sonra kanalda yer alan “Haftanın hediyesini al” yazan butona basarak 1 GB interneti kazanacaktır.

TURKCELL SENYAPDİYE SAĞLIĞIMIZ İÇİN 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet Kampanyası tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmıştır.
 • Kampanyaya dahil olmak isteyen abonelerin öncelikle BİP uygulamasından senyapdiye kanalına üye olması gerekir.
 • Senyapdiye kanalına üye olan Turkcell aboneleri, Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan 14 gün kuralı videosunu izledikten sonra kendisine verilen görevi yerine getirmelidir.
 • Verilen görevi yerine getiren Turkcell aboneleri 1 GB internet kazanma şansına sahip olacaktır.
 • Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerine yönelik olarak hazırlanmış kampanya kapsamında 1 GB alma hakkı kanala giren ve videoyu izleye ilk 10 bin kişiye verilmektedir.
 • Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen 1 GB internet günlük olarak kullanılmalıdır.

 • Bir günlük kullanım süresi dolduğunda 1 GB internetten kalan tutar otomatik olarak iptal edilir.
 • Senyapdiye kanalına abone olan, videoyu izleyen ve görevi yerine getiren aboneler, kanalda bulunan haftanın hediyesini al butonuna bastıktan sonra 1 GB internet hatlarına tanımlanır.
 • Kampanya kapsamında hediye edilen 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 1 GB internet üçüncü kişilerle devredilemez.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin kullanım hakkı dolduğunda ve dolmasına yakın abonelere SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilir.
 • Turkcell, Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet Kampanyası” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir