Kapat
Turkcell Kampanyalar 4.205 2

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell kurumsal hat aboneleri için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Turkcell Şirketim kullanan abonelere aylık 4 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell kurumsal aboneleri için Turkcell Şirketim kampanyasını hazırladı. Kampanya kapsamında Turkcell Şirketim uygulamasını kullanan tüm abonelere aylık 4 GB internet hediye edilecek. Uygulama karşılığında verilen 4 GB internet hediyesini tüm şirket hat sahipleri ve yetkilileri kullanabilecek.

TURKCELL ŞİRKETİM AYLIK 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Turkcell kurumsal abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında kurumsal abonelerin Şirketim uygulamasını indirerek kullanmaları karşılığında 4 GB internet hediye edilecek.

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında hem faturalı kurumsal hem de ön ödemeli kurumsal abonelere uygulama kullanmaları karşılığında 4 GB internet hediye edilecek. Kurumsal abonelerin Şirketim uygulamasına giriş yapmasının ardından 4 GB internet hakkı hatlarına otomatik olarak yüklenecek.

TURKCELL ŞİRKETİM AYLIK 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyasına başvuruda bulunmak için abonelerin sadece kurumsal hat kullandıkları cep telefonlarına Şirketim Uygulamasını indirmeleri yeterli olacaktır.

Uygulamanın indirilmesi ve uygulamaya giriş yapılmasının ardından kampanya kapsamında sunulacak olan 4 GB internet abonelerin hatlarına otomatik olarak yüklenecektir. 4 GB internet hediyesinin aktif hale getirilmesinin ardından aboneler hemen internet hediyelerini kullanmaya başlayabilecekler.

TURKCELL ŞİRKETİM AYLIK 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm kurumsal Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında hem faturalı hem de faturasız kurumsal aboneler 4 GB internet kazanabilirler.
 • Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyasından faydalanmak için abonelerin Şirketim uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekmektedir.
 • Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında 4 GB internet kazanmak için sadece uygulamanın indirilmesi yeterlidir.
 • Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında kazanılan 4 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen 4 GB internet hediyesinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 4 GB internet bir ay boyunca kullanılabilir.
 • Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 4 GB internetin kullanım süresi dolduğu zaman abonelere bilgilendirme mesajı gönderilerek kalan haklar otomatik olarak silinmektedir.
 • Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen 4 GB internet, bir sonraki aya devretmez.
 • Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyasını iptal etmek isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL SIRKETIM AYLIK 4GB yazıp 2200’a SMS göndermesi yeterli olacaktır.
 • Turkcell, Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Şirketim Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası!” üzerine 2 yorum

 1. can dedi ki:

  doğumnerde34.25

 2. Soca Lopez-chavez dedi ki:

  Milagros

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir