Kapat
Turkcell Kampanyalar 1.172 0

Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası

Turkcell abonelerinin internetlerini tüm cihazlarda kullanabilmesi için gerekli olan Hotspot üzerinden bir kampanya hazırlandı. Kampanya kapsamında Turkcell abonelerine 10 GB değerinde Hotspot hediyesi verilecek. Bu yazımızda Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası hazırlayarak abonelerinin internetlerini tüm cihazlardan rahatlıkla kullanmasını sağlayan bir özellik sunuyor. Hotspot kullanıcıları, var olan internetlerini diğer cihazlar ile paylaşarak daha çok kişinin internete bağlanmasını sağlayabiliyor.

TÜRKCELL SÜPER HOTSPOT 10 GB KAMPANYASI NEDİR?

Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası, Hotspot ile internet paylaşımı yapan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında bireysel faturalı hat abonelerine Hotspot üzerinden kullanabilecekleri 10 GB internet oldukça uygun fiyatla sunulmaktadır.

Turkcell Hotspot özelliği ile birden fazla cihazla internetini paylaşmak isteyen aboneler, kampanyaya dahil olarak Hotspot üzerinden kullanabilecekleri 10 GB interneti 39 TL ücretle satın alabilirler. Alacakları 10 GB internet sayesinde çok daha fazla kişinin internete bağlanması sağlanabilir.

TÜRKCELL SÜPER HOTSPOT 10 GB KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyasından yararlanmak için öncelikle kampanyaya katılmak gerekir. SMS ile katılımın ardından belirlenen ücret dahilinde 10 GB Hotspot kullanım hediyesi alınacaktır.

Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyasına katılmak isteyen aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden SUPER HOTSPOT 10GB yazıp 2200’a SMS göndererek kampanyaya dahil olacaktır. Faturaları hat abonelerine özel olarak hazırlanmış bu kampanya sayesinde abonelere 10 GB Hotspot kullanımı sunulacaktır.

TÜRKCELL SÜPER HOTSPOT 10 GB KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası, tüm bireysel faturalı hat abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
 • Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyasına katılan Turkcell abonelerine 10 GB Hotspot interneti 39 TL’ ye verilmektedir.
 • Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyasından yararlanmak için abone kısıtlaması bulunmamaktadır.
 • Kampanyaya katılımını iptal etmek isteyen aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL HOTSPOT yazıp 2200’a SMS gönderebilir.
 • Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyasından kazanılan 10 GB internetin %80’ lik kısmının ve tamamının kullanılması durumunda SMS ile abonelere bilgilendirme yapılmaktadır.

 • Turkcell aboneleri, Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyasından kalan kullanım hakkını öğrenmek için cep telefonunun mesaj bölümünden KALAN yazıp 2200’a SMS gönderebilir ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden bilgi alabilir.
 • Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası kapsamında verilen 10 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan alınan 10 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Abonenin numara taşıma, borç nedeniyle hattının kapanması ya da ödeme tipi değişikliği durumunda kampanyadan kazanılan hak sona erecektir.
 • Turkcell, Türkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir