Kapat
Turkcell Kampanyalar 121 0

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan!

Turkcell fanatik taraftarların ilgisini çekecek yeni bir kampanya hazırladı. Tribün Cepte kampanyası kapsamında kendisini arayanlara takımının marşını dinleten Turkcell aboneleri bolca internetin sahibi olacak. Bu yazımızda Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, internet hediyesi vermek için farklı kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Turkcell’ in bu seferki kampanyası taraftar aboneleri için geldi. Tribün Cepte servisi üzerinden hazırlanan kampanyaya katılan Turkcell aboneleri, bedava internet kullanım hakkı kazanacak.

TURKCELL TAKIMININ MARŞINI DİNLET BOL BOL GB KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyası, Turkcell’ in taraftar abonelerine yönelik hazırlamış olduğu bir kampanyadır. Kampanya kapsamında abonelerin bedava internet kazanabilmesi için Tribün Cepte servisine abone olması gerekir.

Tribün Cepte servisi, haftalık 2,99 TL ücret karşılığında abone olunabilen bir servistir. Servis üzerinden aboneler seçtikleri takım ile ilgili marş dinletme şansına sahip olurlar. Aboneler, seçtikleri takımın her maçının olduğu gün tüm gün boyunca kendilerini arayanlara takımlarının marşını dinleterek internet kazanabilirler.

TURKCELL TAKIMININ MARŞINI DİNLET BOL BOL GB KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin Tribün Cepte BİP kanalı üzerinden takımının marşını seçmesi ve tüm gün kendisini arayanlara ücretsiz olarak bu marşı dinletmesi gerekmektedir.

Maçın olduğu günlerde tüm gün takımının marşını dinleten Turkcell aboneleri, istedikleri zaman Tribün Cepte BİP kanalı üzerinden marş seçeneklerini değiştirme hakkına da sahiptir. Turkcell aboneleri, internet hediyesini kazanmak için Bİp kanalı üzerinden hazırlanmış hediye çarkını çevirmek zorundadır.

TURKCELL TAKIMININ MARŞINI DİNLET BOL BOL GB KAZAN KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasına katılmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle SMS ile abonelik başvurusunda bulunması gerekir. Tribün Cepte aboneliği için abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden TRIBUN CEPTE yazarak 2200’a SMS göndermesi gerekir.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasına BİP üzerinden abone olmak isteyen aboneler ise BİP Tribün Cepte kanalına girerek aboneliklerini başlatabilirler. Tribün Cepte servisi üzerinden Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor marşlarını dinletmek mümkündür.

TURKCELL TAKIMININ MARŞINI DİNLET BOL BOL GB KAZAN KAMPANYASINDAN NE KADAR İNTERNET VERİLİR?

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasından farklı tutarlarda internet kazanmak mümkündür. Turkcell aboneleri Tribün Cepte servisi üzerinden abonelik başlattıktan sonra takımla ilgili ton atayabilir, spor haberlerini takip edebilir, fikstürü inceleyebilir, takımının maçlarda galip gelmesi ile de bedava internet kazanabilir.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasından ne kadar internet verilir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Haftalık 10 GB
 • Günlük 500 MB
 • Günlük 1 GB
 • Günlük 2 GB
 • Günlük 5 GB

TURKCELL TAKIMININ MARŞINI DİNLET BOL BOL GB KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış olan bir kampanyadır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle Tribün Cepte servisine abone olması gerekir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyası kapsamında abonelerin takımlarının kazanması karşılığında internet kazanma hakları doğacaktır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasından hak kazanarak çark çevirecek olan aboneler, bu işlemi bir hafta içerisinde gerçekleştirmelidir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasından verilen internet hediyesi haftalık ve günlük olarak sunulur, ilgili haftanın Perşembe günü de sona erdirilir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyası kapsamında takım değişikliği haftada 1 kere yapılmaktadır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasından çark çevirme hakkını kazanabilmek için takım seçiminin maç başlamadan önce ya da maç sırasında yapılması gerekir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasından kazanılan internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasından kazanılan internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyasını iptal etmek isteyen aboneler cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL TRIBUN CEPTE yazarak 2200’a SMS göndermek gerekmektedir.
 • Turkcell, Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir