Kapat
Turkcell Kampanyalar 474 0

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell yeni abone olan kullanıcılar için oldukça güzel bir kampanya hazırladı. Hazır kart alarak Turkcell abonesi olan kullanıcılara yönelik hazırlanan bu kampanya kapsamında tüm yeni abonelere TL hediyesi verilecek. Bu yazımızda Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, yeni aboneleri için kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bir süre önce yeni abonelerine tanışma hediyesi olarak internet hediye eden Turkcell, bu sefer de yeni hazır kart abonelerine TL hediye edeceğini açıkladı.

TURKCELL TL HEDİYELİ TANIŞMA SETİ KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası, tüm yeni Hazır Kart abonesi olan kullanıcılara özel olarak hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında Turkcell abonesi olmak için hazır kart satın alan tüm yeni abonelere hediye TL ve GB verilmektedir.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyasından yararlanan yeni aboneler, yeni hatlarını içerisinde 35 TL ve 6 GB internet hediyesi ile alırlar. 35 TL hediyesi, abonenin satın alabileceği Turkcell tarifeleri için verilmektedir. 6 GB internet ise ilk ay internet sıkıntısı yaşanmaması adına sunulmaktadır.

TURKCELL TL HEDİYELİ TANIŞMA SETİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyasından yararlanmak için Turkcell ön ödemeli abone olmak gerekir. Hazır kart alarak Turkcell abonesi olan kullanıcılar, alacakları hattın içeriğinde 35 TL ve 6 GB hediyesine de sahip olurlar.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyasından yararlanma hakkına sahip olan aboneler, hat içerisinde hediye edilen 35 TL ile istedikleri tarifeyi satın alabilirler. Bunun yanı sıra abonelere 6 GB internet de hediye edilmektedir.

TURKCELL TL HEDİYELİ TANIŞMA SETİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası tüm hazır kart alan yeni Turkcell aboneleri için geçerlidir.
 • Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyasına katılım tamamen ücretsizdir.
 • Kampanyaya katılan yeni abonelere hat içerisinde 35 TL + 6 GB internet hediye edilmektedir.
 • Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyasından verilen 35 TL hediyesi konuşma, SMS ve vergi ücretlendirilmesi için kullanılabilir.
 • Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyasından verilen 6 GB internet bir ay boyunca abonenin kullanması için sunulmaktadır.
 • Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyasından faydalanan aboneler isterlerse cep telefonlarının mesaj bölümünden HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a SMS göndererek ilk 25 TL ve üzeri yüklemeleri için 5 GB internet kazanabilirler.
 • Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyasına katılan abonelerin hediyeleri otomatik olarak yüklenir.
 • Yeni Turkcell aboneleri, TL hediyelerini istedikleri zaman kullanma hakkına sahiptir.
 • Yeni Turkcell abonelerinin hediye TL tutarları bittiğinde operatör tarafından uyarı bilgilendirmesi yapılacaktır.
 • Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası hediyelerinin geçerlilik süresi bulunmamaktadır.
 • Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyasından tüm abonelerin faydalanma hakkı bulunmaktadır.
 • Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyasını iptal etmek isteyen aboneler cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL TL TANISMA yazıp 2200’a SMS gönderebilirler.
 • Turkcell, Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir