Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 1.578 0

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone 2021 Babalar Günü İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone her özel günde abonelerine birbirinden ilgi çekici internet hediyeleri göndermeye devam ediyor. Babalar gününe az bir süre kala gözleri yine operatörlere çevrildi. Bu yazımızda Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Babalar Günü İnternet Hediye Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone her yıl Babalar Günü öncesinde abonelerine internet hediye ediyor. Bu yıl da Babalar Gününe az bir zaman kala abonelerin gözleri bağlı oldukları operatörlere çevrildi.

TURKCELL, TÜRK TELEKOM, VODAFONE 2021 BABALAR GÜNÜ İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone 2021 Babalar Günü İnternet Hediye Kampanyası, tüm operatörler tarafından Babalar gününe özel internet hediye edilen bir kampanyadır. Kampanya kapsamında her yıl Babalar Günü nedeniyle abonelere milyonlarca bedava internet hediyesinin yanı sıra indirim hakkı da sunulmaktadır.

Operatör aboneleri, bağlı oldukları operatör üzerinden sunulan babalar günü hediyelerine kolayca sahip olabilmektedir. İnternet hediyesi veren operatörler, aynı zamanda babalara yönelik birçok teknolojik cihaz üzerinden de indirim fırsatı sunmaktadır.

TURKCELL, TÜRK TELEKOM, VODAFONE BABALAR GÜNÜ İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Babalar Günü İnternet Hediye Kampanyasına katılmak için her abonenin bağlı olduğu operatör tarafından belirlenmiş olan adımları takip etmesi gerekmektedir. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, babalar gününe özel kendi belirledikleri hediyeleri abonelerine sunmaktadır.

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Babalar Günü İnternet Hediye Kampanyasından yararlanmak için operatörleri tek tek incelemek doğru olacaktır.

TURKCELL BABALAR GÜNÜ İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Babalar Günü internet hediye kampanyası, her yıl Turkcell’ in abonelerine yönelik hazırladıkları hediye internet kampanyalarından birisidir. Kampanya kapsamında her yıl Babalar gününde abonelere birbirinden ilgi çekici indirimler ve bedava internet, konuşma ve SMS hakkı verilmektedir.

Turkcell Babalar Günü internet hediye kampanyası kapsamında bu sene Pasaj üzerinden babalar için seçilmiş özel ürünlerde %45 oranda indirim sunmaktadır. Bunun yanı sıra 10 GB internet satın alan abonelere +10 GB internet hediye edilmektedir. Turkcell’ in bedava internet hediyesi hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

TÜRK TELEKOM BABALAR GÜNÜ İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Babalar Günü internet hediye kampanyası, her yıl Türk Telekom’ un abonelerine yönelik hazırladıkları hediye internet kampanyalarından birisidir. Kampanya kapsamında her yıl Babalar gününde abonelere birbirinden ilgi çekici indirimler ve bedava internet, konuşma ve SMS hakkı verilmektedir.

Türk Telekom Babalar Günü internet hediye kampanyası kapsamında bu sene belirlenen bazı tarifelere ek Samsung Galaxy J2 – J5 – J7 modellerinden birisini indirimli olarak sunmaktadır. Bunun yanı sıra telefon satın alan abonelere Tivibu Go Süper paketi de hediye edilmektedir. Türk Telekom, babalar günü ile ilgili bedava internet, konuşma ya da SMS hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı.

VODAFONE BABALAR GÜNÜ İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Babalar Günü internet hediye kampanyası, her yıl Vodafone’ un abonelerine yönelik hazırladıkları hediye internet kampanyalarından birisidir. Kampanya kapsamında her yıl Babalar gününde abonelere birbirinden ilgi çekici indirimler ve bedava internet, konuşma ve SMS hakkı verilmektedir.

Vodafone Babalar Günü internet hediye kampanyası kapsamında bu sene indirimli cep telefonu ve birçok marka üzerinden indirimli alışveriş fırsatı sunmaktadır. Babalar günü için geçtiğimiz sene tüm abonelerine 1 GB internet hediye eden Vodafone, bu sene için hediye internet açıklamasını ise henüz gerçekleştirmedi.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir