Kapat
Turkcell Kampanyalar 2.334 0

Turkcell Upcall İle 1GB Bedava İnternet Kazan!

Turkcell, Upcall uygulaması üzerinden abonelerine bedava internet vereceği bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Upcall kullanan tüm abonelere 1 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Upcall İle 1GB Bedava İnternet Kazan kampanyası hakkında detayları paylaşacağız.

Turkcell, abonelerine birbirinden güzel çok sayıda uygulama sunuyor. Bu uygulamalar arasında en dikkat çeken ve tercih edilenlerden birisi de Upcall uygulaması. Turkcell Upcall uygulaması ile aboneler kendilerini arayan kişilerin kimliğini görebiliyor, acil durum numaralarını ve daha önceden yapılan görüşmeleri detaylı şekilde inceleyebiliyor.

TURKCELL UPCALL İLE 1GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Upcall İle 1GB Bedava İnternet Kazan kampanyası, Turkcell abonelerine özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Upcall uygulamasını kullana tüm Turkcell abonelerine 1 GB internet hediye edilir.

Tüm Turkcell kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan kampanya kapsamında abonelere kayıtsız şartsız bedava internet verilir. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell abonelerinin cep telefonlarına Upcall uygulamasını indirmesi yeterli olacaktır.

TURKCELL UPCALL İLE 1GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Turkcell Upcall uygulaması, Turkcell abonelerinin ücretsiz olarak indirerek kullanabilecekleri bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde aboneler kendilerini arayan kişilerin kimlikleri hakkında bilgi alma şansına sahip olurken aynı zamanda yaptıkları görüşmeler ile ilgili detaylı bilgiye sahip olma hakkını da elde ederler.

Turkcell Upcall İle 1GB Bedava İnternet Kazan kampanyasından nasıl yararlanırım sorusuna şu şekilde cevap verilir. Turkcell aboneler, Upcall uygulaması üzerinden 1 GB internet kazanabilmek için öncelikle cep telefonlarına Upcall uygulamasını indirmek zorundadır. Uygulamanın indirilmesinin ardından abonelerin hatlarına otomatik olarak 1 GB internet tanımlanır.

Turkcell Upcall uygulamasını Google Play Store’dan indirmek için TIKLAYIN

Turkcell Upcall uygulamasını APP Store’ dan indirmek için TIKLAYIN

Turkcell aboneleri kullandığı telefonuna göre uygulama mağazasına girerek Upcall uygulamasını indirmelidir. Uygulamanın indirilmesinin ardından Turkcell tarafından verilen 1 GB internet otomatik olarak abonelerin hattına yüklenecektir.

TURKCELL UPCALL UYGULAMASI BEDAVA İNTERNET NASIL İPTAL EDİLİR?

Turkcell Upcall uygulaması bedava internet nasıl iptal edilir sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür. Turkcell aboneler, Upcall kullanımları karşılığında hatlarına yüklenen hediye internet paketini kullanmak istemiyorlarsa iptal işlemini gerçekleştirmek için Turkcell müşteri hizmetlerini aramak zorundadır. Turkcell müşteri temsilcisi ile görüşen abone, internet hediye paketini istemediğini belirtmesi karşılığında paketin iptali gerçekleşecektir.

TURKCELL UPCALL İLE 1GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Upcall İle 1GB Bedava İnternet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Upcall İle 1GB Bedava İnternet Kazan kampanyası tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmıştır.
  • Kampanya kapsamında uygulama mağazasına girerek Upcall uygulamasını cep telefonuna indirmek gerekir.
  • 1 GB internet hediyesi, Upcall uygulamasının indirilmesinin ardından otomatik olarak abonenin hattına tanımlanacaktır.
  • Turkcell Upcall İle 1GB Bedava İnternet Kazan kampanyasından verilen hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kazanılmış olan 1 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Turkcell aboneleri, Turkcell Upcall İle 1GB Bedava İnternet Kazan kampanyası kapsamında 1 GB internet kazandıktan sonra uygulama kullanımından vazgeçerlerse verilen hediye internet otomatik olarak silinecektir.
  • Turkcell, Turkcell Upcall İle 1GB Bedava İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir