Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 8.215 3

Turkcell ve Türk Telekom’dan Sağlıkçılara 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye

Corona virüs ile mücadele kapsamında sağlık çalışanlarına yönelik beklenen kampanya haberi Turkcell ve Türk Telekom’ dan geldi. Turkcell ve Türk Telekom’ dan yapılan açıklamada, sağlık çalışanlarının rahat kullanabilmesi adına internet ve dakika hediye edileceği açıklandı. Bu yazımızda Turkcell ve Türk Telekom’dan Sağlıkçılara 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Corona virüs ile mücadelede en büyük sıkıntıda olanlar elbette ki sağlık çalışanları. Virüslü hastalarla birebir ilgilenmek zorunda olan sağlık çalışanları, bu zorlu süreçte özveri ile çalışmaya devam ediyor. Sağlık çalışanlarının mücadelesine katkıda bulunmak için telefon operatörlerinden kampanya bekleniyordu. Beklenen kampanya haberi Turkcell ve Türk Telekom’ dan geldi.

TURKCELL VE TÜRK TELEKOM’DAN SAĞLIKÇILARA 5 GB İNTERNET VE 500 DAKİKA HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell ve Türk Telekom’dan Sağlıkçılara 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye kampanyası, Turkcell ve Türk Telekom abonesi olan sağlık çalışanlarına yönelik olarak sunulmaktadır. Her iki operatör de hazırladıkları kampanya üzerinden sağlık çalışanlarının bu zorlu süreçte rahatça interneti kullanabilmesi ve telefonla konuşabilmesi adına hediye verme kararı aldı.

Turkcell ve Türk Telekom’dan Sağlıkçılara 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye kampanyası kapsamında her iki operatörün abonesi olan sağlık çalışanlarına 5 GB internet ve 500 dakika hediye edilecek.

TURKCELL VE TÜRK TELEKOM’DAN SAĞLIKÇILARA 5 GB İNTERNET VE 500 DAKİKA HEDİYE NASIL ALINIR?

Turkcell ve Türk Telekom’dan Sağlıkçılara 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye fırsatından yararlanmak için abonelerin sağlık çalışanı ve Aile hekimi olması gerekir. Sağlık çalışanı olarak görev yapan tüm abonelere aylık kullanım için 5 GB internet ve 500 dakika hediye edilecektir.

TURKCELL SAĞLIKÇILARA 5 GB İNTERNET VE 500 DAKİKA HEDİYE NASIL ALINIR?

Turkcell sağlıkçılara 5 GB internet ve 500 dakika hediye kampanyası hem sağlık çalışanlarına hem de aile hekimlerine yönelik hazırlanmıştır. Turkcell abonelerinin bu kampanyadan yararlanması için SAGLIKCALISAN yazıp 2200’a SMS göndermesi gerekir.

SMS ile başvuruda bulunan abonelerin T.C. kimlik numarası ile Sağlık Bakanlığı üzerinden gerekli kontroller yapıldıktan sonra hatlarına 5 GB internet ve 500 dakika tanımlanacaktır. Başvuruda bulunan Turkcell abonesinin aile hekimi olması durumunda ek olarak aylık 1000 dakika daha hediye edilmektedir.

TÜRK TELEKOM SAĞLIKÇILARA 5 GB İNTERNET VE 500 DAKİKA HEDİYE NASIL ALINIR?

Türk Telekom sağlıkçılara 5 GB internet ve 500 dakika hediye edecek bir diğer operatör oldu. Türk Telekom, abonelerinin sağlık çalışanı olmasına karşılık bedava haklarını hemen hatlarına tanımlayacağını açıkladı.

Türk Telekom, sağlık çalışanı abonelerinin cep telefonu faturasını ödemekte zorlanması durumunda talep edilmesi halinde gerekli kolaylığın da sağlanabileceği ve gerekli durumlarda bakanlar ile görüşerek gerekli düzenlemelerin yapılabileceğini ifade etti.

TURKCELL VE TÜRK TELEKOM’DAN SAĞLIKÇILARA 5 GB İNTERNET VE 500 DAKİKA HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell ve Türk Telekom’dan Sağlıkçılara 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell ve Türk Telekom’dan Sağlıkçılara 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye kampanyasından Turkcell ve Türk Telekom abonesi olan tüm sağlık çalışanları yararlanabilir.
  • Kampanyadan bedava internet ve dakika alabilmek için abonelerin sağlık çalışanı olduğunu kanıtlaması gerekir.
  • Sağlık çalışanlarına yönelik sunulacak hediyeler aylık olarak hatlara tanımlanacaktır.
  • Turkcell ve Türk Telekom’dan Sağlıkçılara 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye kampanyası kapsamında hediyeler 2 ay boyunca sağlık çalışanlarının hatlarına otomatik olarak tanımlanır.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell ve Türk Telekom’dan Sağlıkçılara 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye” üzerine 3 yorum

  1. Bensu dedi ki:

    İnternet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir