Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 7.762 0

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2020 Kurban Bayramı Bedava İnternet

Kurban bayramına sayılı günler kala Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin gözü kulağı operatörlerinden gelecek bayram hediyelerine çevrildi. Her sene bayrama özel bedava internet hediyesi veren operatörlerin bu bayramda hediye verip vermeyecekleri merak konusu oldu. Bu yazımızda Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2020 Kurban Bayramı Bedava İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, her sene bayramlarda abonelerinin sevdikleri ile daha rahat iletişime geçmesi adına internet hediye ediyor. Kurban bayramına sayılı günler kala gözler bir kez daha GSM operatörlerine çevrildi.

TURKCELL, VODAFONE, TÜRK TELEKOM 2020 KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET

Kurban bayramı öncesinde Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone cephesinden bayram hediye haberleri gelmeye başladı. Türkiye’ nin en büyük GSM operatörleri her bayramda olduğu gibi bu bayram öncesinde de hediye dağıtmaya devam edecek.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri Kurban bayramı öncesinde bağlı oldukları operatörün hediyesini alma şansına sahip olacaklar. Hediyeleri almak için abonelerin operatörün belirlediği yolu izlemesi gerekecek.

TURKCELL 2020 KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Turkcell 2020 Kurban Bayramı bedava internet hediyesi verecek operatörlerden birisi oldu. Turkcell, her bayram olduğu gibi Kurban bayramı öncesinde de abonelerine bedava internet hediye edeceğini açıkladı.

Turkcell, 2020 Kurban Bayramı öncesinde abonelerine 1 GB internet hediye edeceğini açıkladı. Faturalı ve faturasız tüm abonelerine bedava 1 GB internet verecek olan Turkcell, söz konusu bayram hediyesini Dijital Operatör Salla Kazan uygulaması üzerinden sunacak.

TÜRK TELEKOM 2020 KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Türk Telekom 2020 Kurban Bayramı bedava internet hediyesi verecek operatörlerden birisi oldu. Türk Telekom, her bayram olduğu gibi Kurban bayramı öncesinde de abonelerine bedava internet hediye edeceğini açıkladı.

Türk Telekom, 2020 Kurban Bayramı öncesinde abonelerine 30 GB’ a kadar internet hediye edeceğini açıkladı. Faturalı ve faturasız tüm abonelerine bedava 30 GB’ a kadar internet verecek olan Türk Telekom, söz konusu bayram hediyesini Online İşlemler Sil Süpür uygulaması üzerinden sunacak.

VODAFONE 2020 KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Vodafone 2020 Kurban Bayramı bedava internet hediyesi verecek operatörlerden birisi oldu. Vodafone, her bayram olduğu gibi Kurban bayramı öncesinde de abonelerine bedava internet hediye edeceğini açıkladı. Vodafone, tüm abonelerine kullandıkları internet paketi ile orantılı olacak şekilde toplamda 10 GB’ a kadar internet hediye edecek.

Vodafone, 2020 Kurban Bayramı öncesinde abonelerine 2GB internet ve her yöne 500 dakika konuşma hediye edeceğini açıkladı. Faturalı ve faturasız tüm abonelerine bedava 2 GB internet verecek olan Vodafone, söz konusu bayram hediyesini Vodafone Yanımda Hediye Çarkı uygulaması üzerinden sunacak.

TURKCELL, VODAFONE, TÜRK TELEKOM 2020 KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2020 Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2020 Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanyası, üç operatörün abonelerine bayram için hazırladığı kampanyadır.
  • Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2020 Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak için abonelerin bağlı oldukları operatörün belirlediği yolu izlemesi gerekir.
  • Her GSM operatörü kendi belirlediği oranda internet hediyesi verecektir.
  • Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2020 Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanyasından verilecek olan internetler sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2020 Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanyasından kazanılan internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

 

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir