Kapat
Turkcell Kampanyalar 6.802 0

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2020 Sömestr Hediye İnternet

2020 sömestr tatiline sayılı günler kala, cep telefonu kullanan herkesin aklına, operatörler tarafından verilecek tatil hediyeleri gelmeye başladı. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, art arda sömestr hediyelerini açıkladı. Bu yazımızda Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2020 Sömestr Hediye İnternet kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Kısa bir süre sonra milyonlarca öğrenci karne alarak okulun ilk dönemini sonlandıracaklar. Hemen her tatil öncesi birbirinden önemli hediyeler veren operatörler ise hazırlıklarını sonunda tamamladı Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, 2020 sömestr hediyeleri açıklanmaya başladı.

TURKCELL, VODAFONE, TÜRK TELEKOM 2020 SÖMESTR HEDİYE İNTERNET HEDİYELERİ NEDİR?

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2020 Sömestr Hediye İnternet hediyesi, her tatil döneminde abonelere sunulan bir hediyedir.  İnternet hediyesi ağırlıklı olarak sunulan sömestr hediyesi kapsamında tatilde rahat internet kullanımını sağlamak amaçlanır.

2020 sömestr tatil hediyesi için Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ayrı ayrı hediyelerini hazırladı. Hediyelerin ortak tarafı ise tüm operatörlerin abonelerine 8 GB internet hediye edecek olması. Cep telefonu operatörlerinin 2020 sömestr hediyelerini yakından inceleyelim…

TURKCELL 2020 SÖMESTR HEDİYELERİ NELER OLACAK?

Turkcell, her yıl olduğu gibi 2020 sömestr tatili için de oldukça dikkat çekici bir kampanya hazırladı. Turkcell 2020 sömestr tatil kampanyası kapsamında tüm Turkcell abonelerine 8 GB internet hediye edilecek. Turkcell 2020 sömestr hediyeleri şu şekilde sıralanıyor;

  • Dergilik uygulaması 1 GB internet hediyesi
  • BİP uygulaması 1 GB internet hediyesi
  • Sürpriz nokta internet hediyesi
  • Salla Kazan internet hediyesi
  • Haydi Gel Kampanyası internet hediyesi
  • Fizy uygulaması internet hediyesi

TURKCELL DERGİLİK UYGULAMASI 2020 SÖMESTR 1 GB İNTERNET HEDİYESİ

Turkcell Dergilik uygulaması 2020 sömestr tatil hediyesi 1 GB bedava internet verecek. Dergilik internet hediyesinden yararlanmak için abonelerin cep telefonlarına Dergilik uygulamasını indirmesi ve giriş yapması yeterli olacak.

TURKCELL BİP UYGULAMASI 2020 SÖMESTR 1 GB İNTERNET HEDİYESİ

Turkcell BİP uygulaması 2020 sömestr tatil hediyesi 1 GB internet verecek. Kampanya kapsamında BİP uygulamasını indirerek kullanan tüm abonelere internet hediye edilecek.

 

TURKCELL SÜRPRİZ NOKTA UYGULAMASI 2020 SÖMESTR İNTERNET HEDİYESİ

Turkcell Sürpriz Nokta Uygulaması 2020 sömestr internet hediyesi, abonelerin belirlenmiş olan sürpriz noktaları bulması ve bu noktalardan hediyelerini almasıyla sağlanır. Harita üzerinde yer alan noktalara gidenler birbirinden güzel hediyelerden kazanma şansına sahip olacaktır.

TURKCELL SALLA KAZAN UYGULAMASI 2020 SÖMESTR İNTERNET HEDİYESİ

Turkcell Salla Kazan Uygulaması 2020 sömestr internet hediyesi, her hafta Cuma günleri Dijital Operatör uygulaması üzerinden gerçekleştirilir. Dijital Operatör uygulamasına giren Turkcell aboneleri, telefonlarını sallayarak bedava internet kazanma şansına sahip olacaktır.

TURKCELL HAYDİ GEL KAMPANYASI 2020 SÖMEST İNTERNET HEDİYESİ

Turkcell Haydi Gel Kampanyası 2020 sömestr internet hediyesi, Turkcell’ e numara taşıyan ya da yeni hat alan aboneler için geçerlidir. Kampanya kapsamında abonelere 8 GB bedava internet hediye edilir.

TURKCELL FİZY UYGULAMASI 2020 SÖMESTR İNTERNET HEDİYESİ

Turkcell Fizy uygulaması 2020 sömestr internet hediyesi, Fizy uygulamasını indirerek kullanan tüm Turkcell aboneleri için geçerlidir. Uygulamayı kullanan abonelere birbirinden güzel internet hediyeleri verilmektedir.

VODAFONE 2020 SÖMESTR HEDİYELERİ NELER OLACAK?

Vodafone 2020 sömestr tatili kapsamında oldukça dikkat çekici bir kampanya hazırladı. 2020 sömestr tatili için abonelerine 8 GB bedava internet dağıtacak. Vodafone 2020 sömestr tatil hediyeleri şu şekilde sıralanıyor;

  • Vodafone Yanımda Uygulaması 2 GB internet hediye
  • Vodafone E – Faturaya Geç bedava internet hediye
  • Vodafone Net 500 MB internet hediye

VODAFONE YANIMDA UYGULAMASI 2020 SÖMESTR 2 GB İNTERNET HEDİYESİ

Vodafone Yanımda Uygulaması 2020 sömestr 2 GB internet hediyesi, Vodafone Yanımda Uygulamasını indiren tüm abonelere verilmektedir. 2 GB internet hediyesini almak için abonelerin Vodafone Yanımda Uygulamasını indirerek giriş yapması yeterli olacaktır.

VODAFONE E – FATURAYA GEÇ 2020 SÖMESTR İNTERNET HEDİYESİ

Vodafone e – faturaya geç 2020 sömestr bedava internet hediyesi kapsamında çevreci olan ve kağıt israfı yapmak yerine e – fatura kullanmayı tercih eden tüm abonelere bedava internet hediye edilir. Kampanyadan faydalanmak için abonelerin EFATURA yazıp 7000’e SMs göndermesi yeterli olacaktır.

VODAFONE NET 500 MB 2020 SÖMESTR İNTERNET HEDİYESİ

Vodafone Net 500 MB 2020 sömestr internet hediyesi koşulsuz şartsız tüm Vodafone abonelerine verilen bir hediyedir. Bu hediyeden yararlanmak için abonelerin NET 500MB yazıp 3636’ya SMS göndermesi gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM 2020 SÖMESTR HEDİYELERİ NELER OLACAK?

Türk Telekom 2020 sömestr hediyesi kapsamında birbirinden güzel internet hediyeleri hazırladı. Türk Telekom, 2020 sömestr hediyesi olarak tüm abonelerine 8 GB internet hediye edecek. Türk Telekom 2020 sömestr hediyeleri şu şekilde sıralanıyor;

TÜRK TELEKOM MOR TARİFESİ 2020 SÖMESTR 1 GB İNTERNET HEDİYESİ

Türk Telekom Mor Tarifesi 2020 sömestr 1 GB internet hediyesi, tüm Mor tarife kullanan abonelere yönelik hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında 1 GB kazanmak için MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndermek yeterli olacaktır.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir