Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 711 1

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2022 Yeni Yıl Bedava İnternet

Müşterilerine her özel günde bedava internet kullanım hakkı veren Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, yeni yıl için de her sene ilgi çekici hediye kampanyaları hazırlıyor. 2022 yılına girmeye az bir zaman kala üç operatörden yine bedava internet hakkı gelmesi beklenmeye başladı. Bu yazımızda Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2022 Yeni Yıl Bedava İnternet başlığının detaylarını anlatacağız.

Cep telefonu operatörleri her yıl yılbaşı öncesinde hazırladıkları internet hediyelerini dağıtmaya devam ediyor. Müşterilerinin yeni yılda sevdikleri ile doya doya iletişim kurmasını isteyen Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom cephesinden yine yeni yıl için internet hediyesi gelip gelmeyeceği merak edilmeye başladı.

TURKCELL, VODAFONE, TÜRK TELEKOM 2022 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2022 Yeni Yıl Bedava İnternet kampanyası, her yıl üç operatöründe abonelerine yeni yılda doya doya haklarını kullanmalarını sağlamak adına bedava internet verdikleri bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom belirledikleri miktarlarda bedava kullanım haklarını müşterilerinin telefonlarına tanımlamaktadır. Verilen hediye internet kullanım hakkı sayesinde aboneler yeni yılda sevdikleri ile çok daha kolay bir şekilde iletişime geçebilmektedir.

TURKCELL, VODAFONE, TÜRK TELEKOM 2022 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NE OLACAK?

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2022 Yeni Yıl Bedava İnternet hediyesi ne olacak? Sorusuna cevap vermek için operatörlerin belirlemiş olduğu internet hediyelerini ayrı ayrı incelemek gerekiyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 2022 yılına sayılı zaman kala müşterilerinin yüzünü güldürecek farklı hediye kampanyaları ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

TURKCELL 2022 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NEDİR?

Turkcell 2022 yeni yıl bedava internet hediyesi veren operatörlerden birisidir. Her yıl aboneleri için birbirinden ilgi çekici internet hediyeleri veren Turkcell, 2022 yılına girerken de abonelerine birbirinden ilgi çekici yılbaşı hediyeleri dağıtacak. Turkcell aboneleri, yeni yılda hediye almak için Dijital Operatör Uygulamasına giriş yaparak kampanyalar bölümünden kendileri için özel hazırlanmış yılbaşı hediyesini görme şansına sahip olacaklar. Turkcell geçen sene abonelerine yılbaşı hediyesi olarak 1 GB internetin yanı sıra Salla Kazan uygulamasından da milyonlarca bedava internet dağıtmıştı. Operatörün bu sene de benzer hediyeler vermesi bekleniyor.

VODAFONE 2022 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone 2022 yeni yıl bedava internet hediyesi veren operatörlerden birisidir. Her yıl aboneleri için birbirinden ilgi çekici internet hediyeleri veren Vodafone, 2022 yılına girerken de abonelerine birbirinden ilgi çekici yılbaşı hediyeleri dağıtacak. Bu sene için de abonelerine milyonlarca internet hediyesi hazırlayan Vodafone, 2022 yılı için abonelerine 1 hafta kullanabilecekleri 5 GB internet hediye edeceğini açıkladı. Hediyeyi kazanmak için abonelerin Vodafone Yanımda Uygulamasına girerek Hediye Çarkını çevirmeleri gerekiyor.  Abonelerin yapacakları çark çevirme işlemi sonrasında 5 GB’ a kadar olan internet hediyelerinden birisini kazanma şansları olacak

TÜRK TELEKOM 2022 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NEDİR?

Türk Telekom 2022 yeni yıl bedava internet hediyesi veren operatörlerden birisidir. Her yıl aboneleri için birbirinden ilgi çekici internet hediyeleri veren Türk Telekom, 2022 yılına girerken de abonelerine birbirinden ilgi çekici yılbaşı hediyeleri dağıtacak. Geçtiğimiz yıllarda yılbaşı hediyesi olarak abonelerine 5 GB internet hediye eden Türk Telekom’ un bu sene de benzer bir hediye vermesi bekleniyor. Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden kampanyalar bölümünden kendileri için hazırlanmış olan yılbaşı hediyelerini görüntüleyerek kısa sürede hediyelerini alabilecekler. Türk Telekom’ un geçen sene olduğu gibi bu sene de abonelerine 5 GB internetin yanı sıra Sil Süpür uygulaması üzerinden de milyonlarca hediye dağıtması bekleniyor.

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 2022 Yeni Yıl Bedava İnternet” üzerine 1 yorum

  1. Abdülkadir utlu dedi ki:

    Bana hiç bir hediye gelmedi yılbaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir