Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 705 0

Turkcell Vodafone Türk Telekom Black Friday Bedava İnternet Kampanyası

Black Friday indirimleri tüm dünyayı etkisi altına almış durumda. Birçok marka bu kampanya kapsamında muhteşem indirimler yaparken, cep telefonu operatörleri de Black Friday’ e özel internet kampanyaları hazırladı. Bu yazımızda Turkcell Vodafone Türk Telekom Black Friday Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Dünya genelinde her yıl Kasım ayında Black Friday indirimleri yapılıyor. Hemen her markanın ve internet sitesinin katıldığı bu indirimlere GSM operatörleri de katılmaya başladı. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, Black Friday’ e özel internet kampanyaları hazırladı.

TURKCELL VODAFONE TÜRK TELEKOM BLACK FRİDAY BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Vodafone Türk Telekom Black Friday Bedava İnternet Kampanyası, tüm GSM operatörlerinin kullanıcılarına sunduğu bir internet kampanyasıdır. Black Friday indirimlerine özel olarak sunulan bu kampanya kapsamında her operatör farklı bir internet kampanyası sunmaktadır.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, aboneleri için Black Friday’ e özel internet kampanyaları hazırladı. Kampanya kapsamında tüm operatörler abonelerine farklı kampanyalar sunuyor. İnternet ağırlıklı olan bu kampanyalar sayesinde aboneler indirimli kullanım haklarından yararlanabiliyor.

TURKCELL BLACK FRİDAY BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Black Friday bedava internet kampanyası sunan operatörlerden birisidir. Turkcell aboneleri, Black Friday kapsamında bedava internet kazanma hakkına sahiptir. Black Friday indirimleri kapsamında Turkcell abonelerine 12 ay boyunca kullandıkları ana paketlerinde %10 fırsatı sunulacak. Bunun yanı sıra günlük kullanımlar geçerli her ay 1 GB internet hediye edilecek.

Turkcell aboneleri, Black Friday’ e özel bedava internet hakkı kazanmak için Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden de birçok farklı internet hediyesi kazanmak mümkün olacaktır. Salla Kazan yapan tüm Turkcell aboneleri, bedava internet hediyesi kazanabilirler.

VODAFONE BLACK FRİDAY BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Black Friday bedava internet kampanyası sunan operatörlerden birisidir. Vodafone aboneleri Black Friday kapsamında bedava internet kazanma hakkına sahiptir. Black Friday indirimleri kapsamında Vodafone abonelerine faturalı hattı olanlara 180 TL cihaz indirimi, mobil ödeme ile fatura ödemesi yapan abonelere LOL 10 TL değerinde RP hediyesi verilecek.

Vodafone aboneleri, Black Friday’ e özel bedava internet hakkı kazanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de birçok farklı internet hediyesi kazanmak mümkün olacaktır. Hediye çarkını çeviren tüm aboneler, bedava internet hediyesi kazanabilirler.

TÜRK TELEKOM BLACK FRİDAY BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Black Friday bedava internet kampanyası sunan operatörlerden birisidir. Türk Telekom aboneleri, Black Friday kapsamında bedava internet kazanma hakkına sahiptir. Black Friday indirimleri kapsamında Türk Telekom abonelerine hem indirim hem de bedava indirim hakları sunacak.

Türk Telekom aboneleri, Black Friday’ e özel bedava internet hakkı kazanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden de birçok farklı internet hediyesi kazanmak mümkün olacaktır. Sil Süpür yapan tüm aboneler, bedava internet hediyesi kazanabilirler.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir